Kosiarki i podkaszarki

Zdrowy, równy, zielony trawnik to marzenie chyba wszystkich osób posiadających dom z ogródkiem. Aby trawa cieszyła oko wyglądem, konieczna jest jej regularna pielęgnacja. Polega ona nie tylko na nawożeniu, ale przede wszystkim na koszeniu. A to jest tym skuteczniejsze i przyjemniejsze, im lepszą kosiarką dysponujemy. W sklepie Wasserman znaleźć można wydajne i solidne urządzenia marki Powermat, które pomogą nam profesjonalnie zadbać o ogród.

Elektryczna czy spalinowa? Wybieramy kosiarkę do trawy

Odwieczny dylemat polega na wyborze pomiędzy kosiarką spalinową a elektryczną. Kosiarki spalinowe Powermat mają zdecydowanie większą moc, więc niestraszne są im nierówności terenu i długa, gęsta trawa. Są natomiast głośne i produkują nieprzyjemne dla nosa spaliny. Ich kolejną wadą jest droższa eksploatacja, gdyż do pracy wymagają paliwa. Elektryczne kosiarki Powermat z kolei cechują się cichszym działaniem, ekonomiczną i ekologiczną eksploatacją, a ponadto lekkością i poręcznością. Są jednak znacznie słabsze, a poza tym ogranicza je długość kabla. Sam przewód sprawia też, że korzystanie z nich wymaga ciągłego skupienia, gdyż chwila nieuwagi może skończyć się poważnym wypadkiem.

Kosiarki i podkaszarki znanych producentów – Powermat, Stihl, John Gardener

W ofercie sklepu Wasserman znalazły się zarówno podkaszarki elektryczne Powermat, jak i spalinowe podkaszarki Powermat. W asortymencie dostępne są także różne kosiarki oraz szelki naramienne do kosy spalinowej. Podkaszarek użyjemy w trudno dostępnych miejscach, do gęstych zarośli na nierównym terenie. Świetnie nadają się do koszenia trawy i chwastów w rowach czy na skarpach. Kosiarki natomiast sprawdzą się na względnie płaskiej powierzchni i pozwolą na szybkie i równe koszenie ogrodu. W sklepie Wasserman można nabyć kompletne wyposażenie niezbędne do pielęgnacji trawnika. W asortymencie znalazły się zarówno kosiarki, jak i kosy spalinowe Powermat, a także akcesoria takie jak szelki do podkaszarek, elektroniczny miernik obrotów i olej do silników Stihl.

Strona główna