Artykuły ogrodnicze. Odzież i rekreacja.

Wszystkie produkty w tym dziale
467 produktów

Własny przydomowy ogród to prawdziwa oaza spokoju i miejsce wypoczynku w przytulnym zaciszu własnego gospodarstwa. Wystarczy odrobina wysiłku, aby doprowadzić ogród do stanu, którego pozazdroszczą nam wszyscy sąsiedzi.


Zadbaj o swój ogród ze sprzętem z naszego sklepu internetowego - Geko, Volt, John Gardener, Hogert, Verto

Myśląc o pięknym ogrodzie pierwsze skojarzenia dotyczą zieleni, roślinności, pięknych kwiatów, krzewów i drzew. Nie ma co do tego wątpliwości – prawdziwie bajeczny, idealny do wypoczynku ogród powinien być pełen roślin. Do pielęgnacji ogrodu niezbędny będzie specjalistyczny, wysokiej jakości sprzęt ogrodowy. Kosiarki i podkaszarki oraz walce i aeratory do trawy pozwolą utrzymać trawnik w nienagannym stanie, a także przygotują podłoże do dalszych prac ogrodowych. Nawet największy ogród, pełen roślin i krzewów będzie odpowiednio nawodniony, jeśli skorzystamy ze sprawdzonych węży ogrodowych. Trudno też wyobrazić sobie piękny ogród bez zadbanego ogrodzenia – żeby utrzymać w ryzach naturalny parkan warto sięgnąć po lekkie, ale niezwykle wydajne nożyce do żywopłotu, które poradzą sobie nawet z twardymi gałęziami.

Każdy domowy ogrodnik czy złota rączka musi mieć też elektronarzędzia, bez których nie obędzie się żadna praca na zewnątrz czy w środku domu. Niezawodne urządzenia: wyrzynarki, spawarki, szlifierki, akumulatory, wiertarko-wkrętarki czy odkurzacze do liści to pozycje obowiązkowe na liście zakupów u Wassermana! Zawsze warto też mieć pod ręką narzędzia drobne, takie jak siekiery, taśmy izolacyjne, zaciskarki czy praktyczne zestawy narzędzi i akcesoria.

Relaks w ogrodzie

Po całym wysiłku włożonym w domowy ogród można spokojnie rozkoszować się owocami swojej ciężkiej pracy – relaks zapewnią wygodne leżaki i krzesła, na których można spędzać wolne chwile od rana do wieczora. Po zachodzie słońca warto rozluźnić nieco atmosferę, wprowadzając przytulny klimat za pomocą odpowiedniego oświetlenia: lampki i latarki oraz lampy solarne sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i w sytuacjach wyjątkowych. 

Jeśli urządzamy letnie przyjęcie ze znajomymi nie może się ono obejść bez smacznych przekąsek przygotowanych na ruszcie. Tradycyjny grill ogrodowy przyda się w każdym domu, a w razie niepogody można sięgnąć po praktyczny grill elektryczny i przenieść

zabawę do wewnątrz.

Inne produkty oferowane przez sklep internetowy Wasserman, które pomogą uzyskać idealny ogród, to między innymi ostrzałki do łańcuchów, przedłużacze bębnowe, odstraszacze kretów, stojaki do cięcia drewna czy zestawy malarskie. Nasze propozycje to trwałe i solidne urządzenia na każdą kieszeń.

Strona główna