Modulatory

W niemal każdym filmie rodem z Hollywood, w którym pojawia się tajna baza wojskowa, siedziba FBI lub inna sekretna kryjówka organizacji rządowej możemy zobaczyć centrum dowodzenia. Pomieszczenia te najczęściej wyglądają podobnie – ludzie o poważnych minach stukają w klawiatury z prędkością światła, wszędzie znajduje się tona nowoczesnego sprzętu, zaś wszystkie ściany zasłaniają liczne ekrany. Jeśli marzymy o prywatnym „centrum dowodzenia” we własnym domu powinniśmy zainwestować w modulator telewizyjny, który pozwoli nam rozdzielić sygnał antenowy na kilka urządzeń jednocześnie.

Produkty znanego producenta Terra

Podstawową funkcją każdego modulatora telewizyjnego jest rozprowadzanie sygnału audio-video z różnych źródeł, tak by był on odbierany przez gniazdo antenowe np. na dwóch oddalonych od siebie telewizorach jednocześnie (przykładowo znajdujących się w osobnych pokojach). Modulator tv dwuwstęgowy ze sterowaniem mikroprocesorowym może pochwalić się praktycznie zerowym błędem częstotliwości ze względu na zaawansowany kwarcowy układ stabilizacji. Z kolei prostą obsługę urządzenia zapewnia mechanizm oparty na konfigurowaniu ustawień za pomocą zaledwie dwóch przycisków funkcyjnych, które są ukryte pod zdejmowaną obudową. Każdy modulator telewizyjny posiada dwa wejścia audio (audio lewy i audio prawy, które są sumowane), wejście video oraz wejście i wyjście wysokiej częstotliwości RF.

Modulatory Terra – nowa jakość

Modulatory MT47 i MT41 znanego producenta Terra mają szereg udogodnień niedostępnych we wcześniejszych modelach. Wśród wyjątkowych opcji znajdziemy możliwość regulacji częstotliwości nośnej wizji, opcję zmiany głębokości modulacji nośnej dźwięku i zmiany odstępu nośnej audio od nośnej video. Ponadto dostajemy możliwość regulacji poziomu wejściowego oraz dewiacji sygnału audio. Nie będziemy musieli się również obawiać niepożądanej lub nieumyślnej zmiany parametrów, gdyż broni przed tym specjalne zabezpieczenie. Wszystkie dane wyświetlane są na wyświetlaczu LED. Modulator M47 obsługuje wszystkie częstotliwości kanałów od 1 do 12 oraz od 21 do 69, zaś modulator M41 specjalizuje się w kanałach 21-69 (częstotliwość 50-860 MHz).

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna