Drony dla dzieci

Wszystkie produkty w tym dziale
2 produkty

Bardzo popularnym prezentem dla dzieci stały się drony. Z początku produkty niedostępne dla każdego, dziś można nabyć w atrakcyjnych cenach, nie rezygnując przy tym z jakości. Modele oferowane przez sklep Wasserman gwarantują wspaniałą zabawę i niezapomniane przeżycia. Zabawkowe drony to rozrywka nie tylko dla starszych dzieci czy nastolatków, ale i dla dorosłych. Kamera HD, w jaką wyposażone są urządzenia, umożliwia uzyskanie wysokiej jakości, efektownych nagrań z lotu ptaka.

Drony z kamerą

Zdjęcia i filmy uzyskiwane w tradycyjny sposób, z klasycznej perspektywy, odchodzą do lamusa. Każdy chciałby pochwalić się fotografią wykonaną z powietrza. Drony dla dzieci to wbrew pozorom atrakcyjne akcesoria pozwalające na kręcenie wspaniałych filmów z lotu ptaka, w tym ciekawych ujęć miasta czy przyrody. O jakość zdjęć zadba rozdzielczość HD kamery, a obraz na żywo oglądać można na ekranie własnego smartfonu lub tabletu. Filmy zapisują się bezprzewodowo. Tylko od nas zależy, dokąd poślemy nasze drony i jakie ujęcia uzyskamy, choć trzeba pamiętać o przepisach prawnych regulujących używanie tych maszyn. Sterowanie urządzeniem możliwe jest dzięki pilotowi zdalnego sterowania, lecz można również użyć zamiast niego swojego telefonu.

Drony dla początkujących

Drony zabawki dostępne w sklepie Wasserman to idealne produkty dla osób pragnących rozpocząć swoją przygodę z tymi urządzeniami. Są przystępne, jeśli chodzi o stopień zaawansowania technologicznego, oraz sprzedawane w atrakcyjnych cenach. Posiadają solidną konstrukcję, która przetrwa liczne upadki, oraz baterie pozwalające na długą rozrywkę. Wasserman oferuje modele z oświetleniem umożliwiającym zabawę nawet po zmroku, a także z elastyczną osłoną śmigieł ubezpieczającą mechanizm na wypadek niespodziewanych zdarzeń. Dla dzieci pragnących posiadać własny dron zabawka z kamerą ze sklepu Wasserman będzie wymarzonym prezentem. Dzięki wykonaniu wysokiej jakości i koncepcjom zastosowanym w urządzeniach zabawkowe drony idealnie nadają się dla początkujących. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty znanych producentów takich jak Xblitz, Overmax czy Syma.

Strona główna