Ładowarki samochodowe

Produkt dnia
Do końca promocji:
Promocje
Do końca promocji:
Wszystkie produkty w tym dziale
28 produktów

Jedno z najbardziej przydatnych akcesoriów w podróży to niewątpliwie ładowarka samochodowa do telefonu. W dzisiejszych czasach nasze smartfony towarzyszą nam na każdym kroku, a w drodze przydają się nie tylko jako urządzenie komunikacyjne, ale również jako źródło rozrywki czy nawigacja samochodowa. Zapewnienie im ciągłego dopływu energii to podstawa udanej, przyjemnej i spokojnej podróży. Pozwalają na to ładowarki podłączane do gniazda zapalniczki samochodowej. Dostępne w sklepie Wasserman urządzenia cechują się wysoką jakością i przystępną ceną.

Rozdzielacz gniazda zapalniczki

Warto mieć zawsze pod ręką rozdzielacz gniazda zapalniczki, który pozwoli na podłączenie do niego nawet kilku urządzeń. To akcesorium przydające się zwłaszcza podczas długich podróży, kiedy zasilania potrzebuje większa liczba sprzętów elektronicznych. Rozdzielacz samochodowy zabezpieczony jest przed przeładowaniem, zwarciem i przepięciami, dzięki czemu korzystanie z niego jest w pełni bezpieczne. Ponadto nadaje się do zamontowania w dowolnym miejscu samochodu, a więc zwiększa komfort podróży.

Ładowarki samochodowe znanych producentów – Blow, Kemot, Baofeng, Maclean, TeamVeovision

W asortymencie sklepu Wasserman znalazły się ładowarki do samochodu produkowane przez znane marki. Producenci tacy jak Blow, Kemot, Baofeng, Maclean czy TeamVeovision to gwarancja jakości, a zarazem przystępna cena. Charakteryzują się ciekawym wzornictwem, estetyką wykonania i małymi rozmiarami, dzięki czemu idealnie wywiązują się ze swojej roli. Mogą służyć jako zasilacze telefonów, tabletów, nawigacji GPS, aparatów cyfrowych czy odtwarzaczy MP3. Dzięki kilku portom ładowarka samochodowa micro USB posłuży wielu urządzeniom jednocześnie.

W sklepie Wasserman znaleźć można nie tylko rozdzielacze czy ładowarki. W ofercie dostępne są również same wtyki zapalniczki samochodowej, pozwalające na połączenie ich z dowolnym przewodem. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem zaprezentowanym na stronie internetowej sklepu.

Strona główna