Akumulatory

Produkt dnia
Do końca promocji:
Promocje
Do końca promocji:
Wszystkie produkty w tym dziale
2 produkty

Akumulatory żelowe 12V to odmiana baterii kwasowo-ołowiowych z żelowym elektrolitem, który powstał w wyniku zmieszania kwasu siarkowego z krzemionką. Cechują się szeregiem zalet, a wśród nich można wymienić między innymi to, że nie wymagają uzupełniania elektrolitu, gdyż zastosowany żel nie paruje ani nie wycieka. W porównaniu z tradycyjnymi akumulatorami nie wymagają one stawiania w pozycji pionowej i są bardziej odporne na ekstremalne temperatury czy uszkodzenia mechaniczne.

Jaki akumulator samochodowy wybrać?

Stojąc przed decyzją o kupnie akumulatora, często zastanawiamy się, co jest lepsze – baterie żelowe 12V czy akumulatory AGM. W tych pierwszych elektrolit stanowi zżelowany kwas siarkowy, w tych drugich do absorbowania elektrolitu stosuje się separator z maty szklanej. Oba rodzaje zapobiegają wyciekowi elektrolitu z uszkodzonego mechanicznie urządzenia, lecz to baterie AGM charakteryzują się większą mocą podczas rozładowania dużymi prądami. Dlatego mają one szersze zastosowanie. Akumulatorów żelowych nie używa się jako źródeł dużej mocy, zwłaszcza w niższych temperaturach. Są wykorzystywane w mobilnej elektronice, wózkach golfowych, widłowych czy maszynach czyszczących oraz w stacjonarnych akumulatorowniach.

Akumulatory żelowe znanych producentów – Vipow

Akumulatory żelowe w sklepie Wasserman produkowane są przez znane firmy cieszące się szerokim uznaniem. Urządzenia marki Vipow cechują się solidną konstrukcją i wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Różnią się pod kątem pojemności oraz wymiarów. Samochodowe akumulatory żelowe najlepiej sprawdzą się w pojazdach wyposażonych w wiele urządzeń elektrycznych, gdyż dedykowane są wolniejszym, lecz głębszym poborom prądu. Zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sklepu Wasserman, w której znaleźć można najlepszej jakości akumulatory żelowe Vipow. Stanowią one innowacyjne rozwiązanie technologiczne i gwarantują niezawodność oraz bezpieczeństwo użytkowania.

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna