Czujniki parkowania

Produkt dnia
Do końca promocji:
Promocje
Do końca promocji:
Wszystkie produkty w tym dziale
1 produkt

Parkowanie może być nie lada wyzwaniem nawet dla najbardziej doświadczonych kierowców. Wystarczy zatłoczony plac, trudne warunki atmosferyczne czy kiepska widoczność i stłuczka gotowa! Na szczęście coraz więcej samochodów wyposażonych jest w kamerę cofania, która znacznie ułatwia parkowanie w trudno dostępnych miejscach. Jeśli takiego udogodnienia nie posiadamy w naszych autach, zawsze możemy je dodatkowo zamontować. W sklepie Wasserman można znaleźć nie tylko kamery cofania, ale i rozwiązania jeszcze bardziej ekonomiczne i prostsze w obsłudze, czyli czujniki parkowania.

Kamery cofania

Kamery cofania to nic innego jak czujniki parkowania z wyświetlaczem. Są bardzo wygodne w montażu, gdyż obiektyw znajduje się w ramce tablicy rejestracyjnej. Dzięki temu nie trzeba naruszać karoserii, aby zamontować kamerę. Takie rozwiązanie nie tylko pokaże nam, co znajduje się za tylnym zderzakiem, ale również poinformuje nas dźwiękiem o zbliżaniu się do przeszkody.

Na takiej nieskomplikowanej zasadzie działają również najprostsze czujniki cofania do samochodu. Zmienna częstotliwość dźwięku pozwala określić odległość od przeszkody oraz to, czy się do niej zbliżamy, czy wręcz przeciwnie. Warto wspomnieć o komforcie, jaki zapewniają użytkownikom producenci, dołączając do zestawów dopasowane wiertła. Dzięki temu samodzielnie i bardzo szybko możemy zamontować czujniki w naszym aucie.

Czujniki parkowania znanych producentów – Import, Geko, Blow

W sklepie Wasserman można wyposażyć swój samochód w czujniki parkowania renomowanych producentów. Największą funkcjonalność oferują kamery cofania Blow. Dają pełen obraz tego, co dzieje się za naszym samochodem. Jeśli jednak interesuje nas maksymalne cięcie kosztów bądź czujemy, że kamera to zbyt wiele jak na nasze potrzeby, zawsze możemy zaopatrzyć się w czujniki parkowania Geko. Bardziej zaawansowane modele posiadają panel LED, wskazujący odległość od przeszkody oraz stronę, po której się ona znajduje. Czujniki cofania Geko cechują się także dyskretną obudową, dzięki czemu znakomicie komponują się z wnętrzem auta.

Strona główna