Uchwyty - Telefon i GPS

Są takie rozmowy, których nie można odłożyć na później. Nawet gdy prowadzimy samochód, zdarzają się sytuacje, gdy musimy odebrać telefon. Być może czekamy na informację od ciężarnej żony, która niedawno trafiła na porodówkę, może ważą się właśnie losy naszej firmy lub czekamy na odpowiedź na zgłoszenie do nowej pracy. Niekiedy od tego, czy odbierzemy telefon, może zależeć czyjeś życie. Warto więc zadbać o bezpieczeństwo, by podczas prowadzenia samochodu w spokoju można było odebrać telefon. W tym pomogą nam uchwyty samochodowe do telefonu, dzięki którym nie będziemy musieli odrywać rąk od kierownicy.

Produkty znanych producentów - Blow, Media-Tech, ExtremeStyle

Wyróżniamy kilka podstawowych modeli popularnych uchwytów samochodowych do smartfona. Rozróżniamy je ze względu na sposób montowania w samochodzie, a także rodzaj głowicy, na której montuje się telefon. Niektóre uchwyty można przykleić do szyby lub deski rozdzielczej za pomocą gumowej przyssawki, inne posiadają wyprofilowaną końcówkę, dzięki której można je przymocować do kabinowej kratki wentylacyjnej. W ofercie dostępne są uchwyty magnetyczne Media-Tech (z metalową nakładką na telefon) oraz uchwyty posiadające regulowane „rączki”, w które wpina się telefon. Uchwyty do telefonu posiadają ruchome głowice, dzięki czemu można ustawić urządzenie w dowolnej pozycji. Oferujemy również uchwyt wyposażony w ładowarkę USB marki Blow, którą podpina się do zasilania w samochodowej zapalniczce – to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy wybierają się w długą podróż.

Uchwyty samochodowe do smartfona

By móc bezstresowo rozmawiać przez telefon w każdej sytuacji i nie martwić się o własne zdrowie, życie ani bezpieczeństwo innych użytkowników ruchu drogowego, warto zainwestować w zakup uchwytu samochodowego do telefonu. To proste w montażu urządzenie, które pozwoli nam prowadzić ożywione rozmowy przez telefon w czasie jazdy oraz używać systemu GPS bez odrywania rąk od kierownicy. W czasach, gdy zestawy głośnomówiące są ogólnodostępne, a za trzymanie telefonu przy uchu podczas prowadzenia samochodu można dostać wysoki mandat, korzystanie z uchwytu do smartfona w samochodzie to najlepsze rozwiązanie. Niezależnie od wybranego modelu warto zaznaczyć, że uchwyty te nie ograniczają widoczności, co czyni je urządzeniami całkowicie bezpiecznymi.

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna