Skanery i pagery

Wszystkie produkty w tym dziale
1 produkt

Skaner szerokopasmowy to stosunkowo proste urządzenie, które pozwala nasłuchiwać transmisji analogowych i cyfrowych na różnych pasmach bądź zapisanych w pamięci częstotliwościach. Jego funkcjonowanie przypomina radioodbiorniki wykorzystywane przez służby mundurowe, jednak ogranicza się wyłącznie do odbierania sygnału, nie daje możliwości jego nadawania. To sprzęt wykorzystywany głównie przez amatorów radiokomunikacji. Pozwala im na podsłuchiwanie rozmów prowadzonych w kokpitach samolotów, w samochodach czy w miejscach publicznych.

Skaner częstotliwości radiowych i jego funkcje

Odbiorniki szerokopasmowe dostępne w sklepie Wasserman wykonane są z odpornych materiałów i odznaczają się długą żywotnością. Pozwalają na bardzo łatwy dostęp do wszystkich zaprogramowanych częstotliwości. Skanery radiowe wyszukują zarówno krótkie fale, jak i średnie oraz długie. Dzięki temu są proste w obsłudze nawet dla początkujących użytkowników. Dodatkowym ułatwieniem są funkcje kontroli procesu skanowania, na przykład rozpoczęcie i zatrzymanie wyszukiwania, przeskok do kolejnego aktywnego kanału, zapisywanie ulubionych częstotliwości czy kasowanie ich.

Skanery i pagery znanych producentów – CRT, Uniden

Na rynku skanerów częstotliwości radiowych dominują dwie marki. Obie dostarczają wysokiej jakości sprzęt, który znaleźć można w ofercie sklepu Wasserman. To dość proste urządzenia w przystępnych cenach, charakteryzujące się jednak w pełni profesjonalnym działaniem. Wybierając skaner lub pager w sklepie internetowym, powinniśmy zwrócić uwagę na kilka czynników decydujących o jego jakości. Trzeba przyjrzeć się przede wszystkim temu, jaki zasięg obsługują odbiorniki, i jak są zasilane. Mogą występować w wersji przenośnej bądź stacjonarnej. Niektóre będą wyłapywały wyłącznie sygnały analogowe, ale te najnowocześniejsze umożliwią również skanowanie sygnałów cyfrowych.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu Wasserman, w której znaleźć można wysokiej jakości, lecz proste w obsłudze skanery szerokopasmowe.

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna