Krótkofalówki PMR

Produkt dnia
Do końca promocji:
Promocje
Do końca promocji:
Wszystkie produkty w tym dziale
0 produktów
Brak produktów

Wyobraźmy sobie, że wybieramy się na perfekcyjnie zapowiadające się wakacje. Planujemy wyjazd za granicę, gdzie będziemy całymi dniami wędrować po górach i spływać rzekami w kajakach. Wczasy przewidziane są w dużej grupie znajomych, więc szykuje się świetna zabawa. Jej warunkiem jest oczywiście odpowiednie przygotowanie. Na czym powinno polegać? Między wieloma aspektami, o które należy zadbać, jest komunikacja. Jednym ze sprzętów niezbędnych na takich wakacjach są krótkofalówki PMR. Dlaczego właśnie one?

Krótkofalówki o dużym zasięgu

Profesjonalne krótkofalówki charakteryzują się dużym zasięgiem, dzięki czemu sprawdzą się nawet w miejscach, gdzie zawiodą nas telefony komórkowe. Co więcej, ich niewątpliwym plusem jest darmowa eksploatacja. Wystarczy zadbać o naładowane baterie, a za nic więcej nie trzeba płacić. To bardzo istotne za granicą, gdzie korzystanie z telefonów komórkowych wciąż może przyprawić nas o wysokie rachunki. Kolejną przewagą walkie-talkie jest to, że bez trudu za ich pomocą może porozumiewać się wiele osób znajdujących się w różnych miejscach. Wystarczy nastawić wszystkie urządzenia na ten sam kanał. Radiotelefon PMR to zatem doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie trudne warunki nie pozwalają na inny rodzaj komunikacji.

Krótkofalówki znanych producentów – Baofeng, Intek, Vordon

W krótkofalówki sklep Wasserman zaopatruje się u znanych i cenionych producentów. Profesjonalne walkie-talkie takich marek jak Boafeng, Intek czy Vordon charakteryzują się niezawodnością i wytrzymałością. Co więcej, wyposażone są w szereg przydatnych funkcji, które okazują się niezbędne w trudnych warunkach. Niektóre modele posiadają wbudowane latarki czy możliwość ładowania akumulatorów. Wysokiej jakości walkie-talkie sklep Wasserman oferuje w wielu egzemplarzach, dzięki czemu każdy uczestnik górskiej wycieczki może zaopatrzyć się we własne urządzenie. Posiadanie radiotelefonu PMR ułatwia komunikację i przydaje się w wymagających warunkach, kiedy zawodzą nawet smartfony.

Strona główna