Krótkofalówki PMR

Produkt dnia
Do końca promocji:
Promocje
Do końca promocji:
Wszystkie produkty w tym dziale
2 produkty

Wyobraźmy sobie, że wybieramy się na perfekcyjnie zapowiadające się wakacje. Planujemy wyjazd za granicę, gdzie będziemy całymi dniami wędrować po górach i spływać rzekami w kajakach. Wczasy przewidziane są w dużej grupie znajomych, więc szykuje się świetna zabawa. Jej warunkiem jest oczywiście odpowiednie przygotowanie. Na czym powinno polegać? Między wieloma aspektami, o które należy zadbać, jest komunikacja. Jednym ze sprzętów niezbędnych na takich wakacjach są krótkofalówki PMR. Dlaczego właśnie one?

Krótkofalówki o dużym zasięgu

Profesjonalne krótkofalówki charakteryzują się dużym zasięgiem, dzięki czemu sprawdzą się nawet w miejscach, gdzie zawiodą nas telefony komórkowe. Co więcej, ich niewątpliwym plusem jest darmowa eksploatacja. Wystarczy zadbać o naładowane baterie, a za nic więcej nie trzeba płacić. To bardzo istotne za granicą, gdzie korzystanie z telefonów komórkowych wciąż może przyprawić nas o wysokie rachunki. Kolejną przewagą walkie-talkie jest to, że bez trudu za ich pomocą może porozumiewać się wiele osób znajdujących się w różnych miejscach. Wystarczy nastawić wszystkie urządzenia na ten sam kanał. Radiotelefon PMR to zatem doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie trudne warunki nie pozwalają na inny rodzaj komunikacji.

Krótkofalówki znanych producentów – Baofeng, Intek, Vordon

W krótkofalówki sklep Wasserman zaopatruje się u znanych i cenionych producentów. Profesjonalne walkie-talkie takich marek jak Boafeng, Intek czy Vordon charakteryzują się niezawodnością i wytrzymałością. Co więcej, wyposażone są w szereg przydatnych funkcji, które okazują się niezbędne w trudnych warunkach. Niektóre modele posiadają wbudowane latarki czy możliwość ładowania akumulatorów. Wysokiej jakości walkie-talkie sklep Wasserman oferuje w wielu egzemplarzach, dzięki czemu każdy uczestnik górskiej wycieczki może zaopatrzyć się we własne urządzenie. Posiadanie radiotelefonu PMR ułatwia komunikację i przydaje się w wymagających warunkach, kiedy zawodzą nawet smartfony.

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna