Wzmacniacze HIFI

Dobrze funkcjonujące car audio to coś więcej niż radio i głośniki. O jakość dźwięku dba bowiem odpowiedni wzmacniacz Hi-Fi. To od tego niezbędnego elementu zależą możliwości regulacji brzmienia. Sprzęt dba o właściwy poziom głośności, ale nie tylko. Minimalizuje szumy i zniekształcenia sygnału, a także decyduje o barwie i dynamice dźwięków. Rozróżnić można dwa główne typy wzmacniaczy audio – jednokanałowe i wielokanałowe. Każdy z nich znajdzie zastosowanie w nieco innych okolicznościach. W sklepie Wasserman zaopatrzyć się można w urządzenia, które zadowolą każdego audiofila.

Wzmacniacze do samochodu

Ani najlepszy odtwarzacz, ani doskonałej klasy głośniki nie zapewnią wysokiej jakości dźwięku przy jego dużej głośności. Niezbędnym elementem do osiągnięcia tego celu jest dobry wzmacniacz Hi-Fi. O jego jakości decyduje między innymi liczba obsługiwanych kanałów. Nie znaczy to wcale, że trzeba koniecznie szukać modelu ośmiokanałowego. Przeciętnemu użytkownikowi wystarczy sprzęt obsługujący jeden, dwa lub cztery kanały. Pierwszy rodzaj przyda się na przykład do zasilania głośników basowych. Drugi wystarczy do obsługi przednich głośników w aucie. Trzeci będzie z kolei konieczny do zasilania przednich i tylnych bądź też przednich i basowych.

Wzmacniacze Hi-Fi audio znanego producenta – Voice Kraft

Jaki wzmacniacz samochodowy wybrać, aby spełniał nasze oczekiwania? Okazuje się, że wcale nie trzeba wydawać na ten cel dużych pieniędzy. W ofercie Wasserman znajdziesz sprzęt Voice Kraft reprezentujący atrakcyjny stosunek ceny do jakości. Z jednej strony są to wzmacniacze dźwięku o niewielkich rozmiarach, co umożliwia ich łatwą i wygodną instalację. Miejsce dla nich znajdzie się nawet w skuterach czy motorach. Z drugiej strony to wydajne urządzenia, mające niemały wpływ na jakość odtwarzanej w pojeździe muzyki. Oczyszczają dźwięk z szumów, podnoszą poziom jego głośności oraz poprawiają jego brzmienie. Chcąc urozmaicić sobie czas spędzany w trasie, zadbaj o odpowiednie nagłośnienie w swoim pojeździe!

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna