Radiobudziki

Produkt dnia
Do końca promocji:
Promocje
Do końca promocji:
Wszystkie produkty w tym dziale
1 produkt

Z całą pewnością można stwierdzić, że wiek XXI to era urządzeń wielofunkcyjnych, spełniających różne zadania w życiu współczesnego człowieka. Chodzi tutaj nie tylko o telefony komórkowe czy komputery, ale także inne przedmioty codziennego użytku. Na przykład używane obecnie budziki poza mierzeniem czasu i alarmowaniem o nastaniu konkretnej godziny mogą także pełnić funkcję termometru, radia, głośnika, Mp3 itp. Najwyższej jakości radiobudziki w przystępnych cenach oferuje sklep internetowy Wasserman.

Radiobudziki cyfrowe na baterie

W sklepie Wasserman znajdziesz szeroki wybór produktów i najnowszych technologii. Nasze radiobudziki świetnie sprawdzają się w różnych zadaniach. Są niewielkie i bardzo lekkie, co sprawia, że z powodzeniem można je przenosić na różne odległości, umieszczając je w dowolnie wybranym przez siebie miejscu. Radiobudziki cyfrowe marki Blow poiadają wbudowany akumulator, który działa niezależnie od zasilania zewnętrznego. Nie trzeba zatem obawiać się ewentualnego braku prądu w nocy i w efekcie zaspania do pracy czy szkoły na skutek awarii urządzenia. Ładowanie akumulatora zajmuje zwykle około 2-3 godzin, mniej więcej tyle samo działa też radiobudzik bez zasilania. Zasięg bluetooth w urządzeniu wynosi do 10 metrów. Urządzenia marki ART dokonują także pomiarów wilgotności powietrza i ciśnienia.

Najlepsze radiobudziki

Radiobudziki na baterie zwykle cechują się posiadaniem odpowiedniego wyświetlacza LCD, który zawiera widoczne z daleka cyfry, zwykle w kolorze czerwonym. Producenci radiobudzików, m.in. firma Adler zadbali o to, aby urządzenia ich marek były odporne na różnego rodzaju uszkodzenia i urazy mechaniczne. Specjalna powłoka zabezpieczająca pokrywająca radiobudziki doskonale zabezpiecza je zatem przed szkodliwym oddziaływaniem wody lub tłuszczu, co więcej, chroni ona także radiobudzik przed kurzem i innymi zanieczyszczeniami. Poza zasilaniem bateryjnym nierzadko stosuje się także zasilanie sieciowe. Częstotliwość na radiobudziku można ustawić albo manualnie albo automatycznie. Można dowolnie wybrać dźwięk alarmu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Wasserman.

Strona główna