Rozgałęźniki

W obecnych czasach wiele osób posiada w domu kilka odbiorników telewizyjnych, dzięki czemu domownicy mogą w jednym czasie oglądać ulubione programy emitowane na różnych kanałach. Takie satysfakcjonujące wszystkich zainteresowanych rozwiązanie problemu dostępu do telewizora nie byłoby jednak możliwe bez zastosowania odpowiedniego rozgałęźnika, pozwalającego na docieranie sygnałów antenowych do kilku odbiorników telewizyjnych. Najwyższej jakości rozgałęźniki antenowe w przystępnych cenach oferuje sklep Wasserman.

Rozgałęźniki antenowe

W sklepie Wasserman znajdziesz szeroki wybór produktów i najnowszych technologii. Nasze rozgałęźniki antenowe doskonale sprawdzają się zwłaszcza przy dystrybuowaniu sygnałów radiowych i telewizyjnych dzięki indywidualnym instalacjom. Dzięki nim sygnał antenowy oraz pochodzący z telewizji kablowej swobodnie dociera do co najmniej dwóch telewizorów. Rozdzielacze antenowe produkowane przez firmę Telmor wyposażone są w dwa poczwórne wejścia satelitarne i 1 wejście RTV, a także dwa ośmiokrotne wyjścia satelitarne i dwa wyjścia RTV. Z kolei rozdzielacze sygnału antenowego DigiSat dysponują dołączonym do nich potencjometrem regulacji wzmocnienia, a także zworę, dzięki której napięcie przepływa swobodnie i bez większych problemów od oznakowanego wejścia do wyjścia.

Najlepsze rozgałęźniki

Rozgałęźnik sygnału tv zasilany jest w większości wypadków za sprawą dołączonego do zestawu kabla koncentrycznego. Oprócz tego użytkownik może również fakultatywnie zdecydować o zakupie separatora napięcia. Urządzenia marek Opticum oraz Cabletech posiadają bardzo trwałą i wytrzymałą obudowę aluminiową, dzięki czemu mogą być one wykorzystywane w różnych warunkach. Ich montaż w trudno dostępnych miejscach także nie powinien nastręczyć większego problemu. Rozdzielacz sygnału satelitarnego z reguły eksploatuje się w zamkniętych pomieszczeniach. Znajdują się w nim układy elektroniczne zrealizowane przy wykorzystaniu techniki montażu powierzchniowego. Korpus chroniący najbardziej wrażliwe części układu pokrywa się natomiast cynkiem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Wasserman.

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna