Mierniki sygnału

Śmierć telewizji zapowiadana jest od wielu lat. Najpierw ostateczny cios miały zadać kasety VHS, następnie zdobywające popularność płyty DVD i Blu-Ray, dziś natomiast gwoździem do trumny tradycyjnie pojmowanej telewizji (a więc tej oglądanej na ekranie telewizora) mają być serwisy streamingowe, VOD i wszechobecność internetu. Wszystkie wyżej wymienione „rewolucje” z pewnością odebrały niektórych „klientów” tradycyjnej telewizji, ale jednocześnie wieszczenia o „śmierci telewizji” to lekka przesada. Dlatego może przydać się nam miernik satelitarny.

Produkty znanych producentów Red Eagle, Blow

Wyświetlający się na ekranie telewizora napis „BRAK SYGNAŁU” w sytuacji, gdy cały tydzień czekaliśmy na nowy odcinek ulubionego serialu może przyprawić o palpitacje serca. Jeśli chcemy uniknąć tak stresowych sytuacji powinniśmy zainwestować w cyfrowy miernik sygnału satelitarnego. Miernik firmy Red Eagle, zgodnie z nazwą, mierzy siłę sygnału satelitarnego i pozwala znaleźć ten najbardziej dla nas korzystny. Dzięki wewnętrznym ustawieniom miernik satelitarny automatycznie odrzuca zbyt słaby lub zbyt silny sygnał. Poręczne kształty zapewniają dużą mobilność, a łatwa obsługa wpływa na komfort korzystania z miernika do ustawienia anteny satelitarnej. Urządzenia marki Blow korzystają z technologii cyfrowej, zaś konkretne dane przekazują dzięki wychyłowej wskazówce albo wskaźnikowi diodowemu.

„Telewizory trzymają się mocno”

Miernik jakości sygnału satelitarnego podłącza się do anteny satelitarnej i tunera. Przy mierzeniu mocy należy sterować anteną w taki sposób, by znaleźć takie ustawienie, w którym siła sygnału będzie optymalna według wskazań miernika. O znalezieniu najbardziej korzystnego ustawienia może poinformować nas narastający sygnał dźwiękowy - miernik do ustawienia anteny satelitarnej w zależności od zakupionego modelu może być wyposażony w tego typu udogodnienie. Nawiązując do pierwszego akapitu i parafrazując słowa jednego z najsłynniejszych dramatopisarzy z epoki Młodej Polski, Stanisława Wyspiańskiego, warto powtórzyć, że – mimo najnowszych technologii i licznych ułatwień dla użytkowników – tradycyjna telewizja wciąż trzyma się mocno. Dlatego warto mieć dobry miernik sygnału satelitarnego.

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna