Pozostałe akcesoria

Telefon komórkowy w dzisiejszych czasach może wydawać się urządzeniem samowystarczalnym. Nie tylko pozwala na odbieranie i wysyłanie smsów, rozmowy telefoniczne, ale również zapewnia dostęp do internetu, nawigacji GPS, można na nim oglądać filmy, słuchać muzyki. Standardem jest już też aparat fotograficzny wbudowany w urządzenie, który pozwala na robienie zdjęć i nagrywanie filmów najwyższej jakości. To tylko niektóre z niezliczonych funkcji współczesnych telefonów, a i tak niektóre akcesoria warto dokupić osobno.

Drobne dodatki przydatne do telefonu

Coraz popularniejszym dodatkiem do telefonów staje się lampa do selfie. W przeciwieństwie do lampy zainstalowanej w telefonie, która wytwarza jednorazowy, szybki błysk podczas robienia zdjęcia, lampa pierścieniowa do selfie na dłużej oświetla fotografowany przedmiot czy twarz właściciela smartfona, a tym samym poprawia jakość zdjęcia. Lampa taka montowana jest za pomocą klipsa i działa w kilku trybach – można więc dopasować ostrość oświetlenia do panujących warunków. Innym rodzajem akcesoriów do telefonu jest zestaw obiektywów „3 w 1” do smartfonów i tabletów. Obiektyw szerokokątny pozwoli uchwycić panoramę miasta, obiektyw typu „rybie oko” w zaokrąglony sposób zniekształci obraz, zaś obiektyw MACRO pozwoli na wykonanie niezwykle dokładnych zdjęć z bardzo bliskiej odległości.

Sklep z akcesoriami do telefonu

W naszym sklepie oferujemy Państwu najlepszej jakości różnorodne akcesoria do telefonów. Poza lampą do selfie i specjalnymi obiektywami znajdą w nim Państwo między innymi adapter  Bluetooth, który podłączymy do kolumn nagłaśniających w salonie lub radia samochodowego (niewielkie rozmiary nie staną na przeszkodzie, by zabrać go w podróż). Dzięki niemu będziemy mogli słuchać ulubionej muzyki (która znajduje się na naszym telefonie) w podróży bez konieczności wymiany radia (jeśli np. nie posiada wejścia USB, konieczne jest jednak wejście Live-In). Urządzenie ma wbudowany mikrofon. Na podobnej zasadzie działa transmiter FM (kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami posiadającymi wejście jack). Transmiter ten pozwoli „przerobić” zwykłe radio samochodowe w odtwarzacz MP3.

Strona główna