Uchwyty do telefonów

Główną cechą charakteryzującą smartfony jest ich wielofunkcyjność. Dziś służą nam już nie tylko do dzwonienia i wysyłania wiadomości, jak to było kiedyś. Obecnie to przenośne centra rozrywki, „miejsca spotkań” i wiecznie otwarte okna na świat. W odgrywaniu tych wszystkich ról pomagają urządzeniom liczne akcesoria, które sprawiają, że korzystanie z nich jest jeszcze łatwiejsze i wydajniejsze. W sklepie Wasserman znaleźć można przede wszystkim różnego rodzaju uchwyty. Umożliwiają one wygodną obsługę smartfonu, gdziekolwiek jesteś. 

Uniwersalny uchwyt do telefonu

 W ofercie sklepu dostępne są uniwersalne uchwyty do telefonu, których użyjemy w wielu różnych sytuacjach. Wykonane są z solidnego, elastycznego tworzywa sztucznego, odpowiedzialnego za ich wytrzymałość i funkcjonalność. Przykładem mogą być samochodowe uchwyty do telefonu, przydające się na przykład podczas korzystania z nawigacji GPS. Są niezawodne w zapewnianiu stabilnej pozycji urządzenia, co umożliwia bezpieczne korzystanie z niego w trakcie jazdy. Można dzięki temu spokojnie śledzić trasę czy też odtwarzać ulubione pliki muzyczne. Prostsze jest również odbieranie połączeń. W asortymencie Wasserman znalazły się także magnetyczne chwytaki do telefonu, pozwalające na zamontowanie urządzenia w aucie bez jakichkolwiek klipsów. Smartfon utrzymywany jest w miejscu dzięki sile magnesów. 

Uchwyty do telefonu znanych producentów – Media-tech, Blow

 Trzymaki do telefonu dostępne w ofercie Wasserman to produkty znanych i cenionych na rynku marek. Dostarczają je między innymi takie firmy jak Blow czy Media-tech. Obok uniwersalnych uchwytów do telefonu producenci oferują modne monopody, znane jako selfie sticki. To dzięki nim zrobisz sobie takie zdjęcia, o jakim marzysz. Nikogo nie musisz prosić o pomoc – wszystko masz w swoich rękach. Dziś trzeba wziąć pod uwagę fakt, że smartfony pełnią wiele różnych funkcji. Aby było możliwe korzystanie z nich w pełni, trzeba zaopatrzyć się w niezbędne gadżety. Uchwyty renomowanych marek z pewnością w tym pomogą.

Strona główna