Kable do telefonów

Choć wcale nie chcemy się do tego przyznać, to nie sposób się oszukać – współcześnie jesteśmy uzależnieni od smartfonów. Taki stan rzeczy raczej nam nie przeszkadza, gdyż urządzenia te znacznie ułatwiają i uatrakcyjniają nasze życie. Przykrość może sprawiać nam jedynie teza o tym, że bez nich nie dalibyśmy sobie w ogóle rady. Niemniej, opuszczając dom nawet na dwa dni, bierzemy ze sobą ładowarkę, która obecnie często składa się z wtyczki i odpinanego od niej kabla USB. Pozwala nam ona naładować baterię i cieszyć się nieprzerwanym dostępem do Internetu i kontaktem z bliskimi. Dlatego w sklepie Wasserman można zaopatrzyć się w niezbędne kable do telefonu, które sprawdzą się w wielu różnych sytuacjach. 

Kable mini i mikro USB do telefonu

Wśród kabli USB do telefonu znalazły się przewody, których użyć można do ładowania urządzenia mobilnego – na przykład z komputera – oraz przesyłania danych. Pozwolą na prędkie przywrócenie sprawności baterii, a także transfer plików multimedialnych pomiędzy smartfonem a na przykład laptopem czy telewizorem. Kable USB mają tę zaletę, że są naprawdę uniwersalne (słowo to mają nawet w swojej nazwie: Universal Serial Bus). To sprawia, że można wykorzystać je do całego szeregu urządzeń elektronicznych. Kable mini USB do telefonu odznaczają się jedną wtyczką o mniejszych rozmiarach i jedną w rozmiarach standardowych. To samo dotyczy kabli mikro USB do telefonu, które są kompatybilne z jeszcze mniejszymi gniazdami. 

Kable USB do telefonu znanych producentów – WiFisky, Blow, Ednet, Import, Media-tech

 Kable USB do telefonu, dostępne w ofercie sklepu Wasserman, pochodzą z asortymentów znanych i cenionych producentów sprzętu elektronicznego. Wśród dostawców można wymienić choćby renomowaną markę Blow czy Media-tech, a także WiFisky oraz Ednet. Oploty przewodów, wykonane z solidnych materiałów, zapewniają niezawodną ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Gwarantuje to kablom długą żywotność i bezawaryjność. W ofercie znalazły się nie tylko podstawowe kable USB do telefonu, ale również takie, które umożliwią podłączenie do nich nośników zewnętrznych, takich jak dyski twarde czy zewnętrzne napędy DVD.

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna