Kable do telefonów

Choć wcale nie chcemy się do tego przyznać, to nie sposób się oszukać – współcześnie jesteśmy uzależnieni od smartfonów. Taki stan rzeczy raczej nam nie przeszkadza, gdyż urządzenia te znacznie ułatwiają i uatrakcyjniają nasze życie. Przykrość może sprawiać nam jedynie teza o tym, że bez nich nie dalibyśmy sobie w ogóle rady. Niemniej, opuszczając dom nawet na dwa dni, bierzemy ze sobą ładowarkę, która obecnie często składa się z wtyczki i odpinanego od niej kabla USB. Pozwala nam ona naładować baterię i cieszyć się nieprzerwanym dostępem do Internetu i kontaktem z bliskimi. Dlatego w sklepie Wasserman można zaopatrzyć się w niezbędne kable do telefonu, które sprawdzą się w wielu różnych sytuacjach. 

Kable mini i mikro USB do telefonu

Wśród kabli USB do telefonu znalazły się przewody, których użyć można do ładowania urządzenia mobilnego – na przykład z komputera – oraz przesyłania danych. Pozwolą na prędkie przywrócenie sprawności baterii, a także transfer plików multimedialnych pomiędzy smartfonem a na przykład laptopem czy telewizorem. Kable USB mają tę zaletę, że są naprawdę uniwersalne (słowo to mają nawet w swojej nazwie: Universal Serial Bus). To sprawia, że można wykorzystać je do całego szeregu urządzeń elektronicznych. Kable mini USB do telefonu odznaczają się jedną wtyczką o mniejszych rozmiarach i jedną w rozmiarach standardowych. To samo dotyczy kabli mikro USB do telefonu, które są kompatybilne z jeszcze mniejszymi gniazdami. 

Kable USB do telefonu znanych producentów – WiFisky, Blow, Ednet, Import, Media-tech

 Kable USB do telefonu, dostępne w ofercie sklepu Wasserman, pochodzą z asortymentów znanych i cenionych producentów sprzętu elektronicznego. Wśród dostawców można wymienić choćby renomowaną markę Blow czy Media-tech, a także WiFisky oraz Ednet. Oploty przewodów, wykonane z solidnych materiałów, zapewniają niezawodną ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Gwarantuje to kablom długą żywotność i bezawaryjność. W ofercie znalazły się nie tylko podstawowe kable USB do telefonu, ale również takie, które umożliwią podłączenie do nich nośników zewnętrznych, takich jak dyski twarde czy zewnętrzne napędy DVD.

Strona główna