Adaptery podróżne

Każdy, kto dużo podróżuje, nieraz musiał spotkać się z sytuacją, w której mimo posiadania ładowarki i dostępu do gniazdka elektrycznego naładowanie telefonu nie było możliwe. Wszystko przez niekompatybilną wtyczkę. Na całym świecie używa się obecnie aż czternastu różnych typów gniazdek elektrycznych. Jeśli wtyczka naszego urządzenia nie pasuje do danego typu, konieczne jest użycie adaptera podróżnego. W sklepie Wasserman można znaleźć funkcjonalne akcesoria, oferujące przechodzenie pomiędzy kilkoma głównymi rodzajami gniazdek. Z takim gadżetem poradzimy sobie właściwie w każdym zakątku Ziemi. 

Adapter turystyczny

Uniwersalne adaptery turystyczne to akcesoria niezbędne w podróży, jeśli wybieramy się do któregoś z krajów, gdzie gniazdka są inne niż w Polsce. Przykładem może być świetnie znana w naszym kraju Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Chiny, ale również Włochy. Standardy obowiązujące we wszystkich tych krajach uwzględnione zostały właśnie w adapterach elektrycznych, dostępnych w sklepie Wasserman. To małe, poręczne urządzenia, które dostosować można do potrzeby chwili. Działają w obie strony – pozwolą na podłączenie polskiej wtyczki na przykład do amerykańskiego gniazdka, jak i amerykańskiej wtyczki do polskiego gniazdka. Adaptery podróżne prawie nic nie kosztują, a mogą uczynić naszą podróż zdecydowanie łatwiejszą i przyjemniejszą. 

Adaptery podróżne znanych producentów – Blow, Import 

Dostępne w sklepie Wasserman adaptery i przejściówki to nie tylko gadżety pozwalające na używanie zagranicznych gniazdek i sprzętu, ale także takie akcesoria jak adaptery i wtyki zapalniczki samochodowej. Te z kolei umożliwiają podłączenie do prądu w aucie sprzętów oryginalnie do tego nieprzystosowanych, a także wykorzystanie urządzeń dedykowanych pojazdom na przykład w motocyklach. Wszystkie te akcesoria pochodzą z asortymentów znanych producentów rozwiązań elektrycznych i elektronicznych, takich jak Blow. Renomowana marka to gwarancja bezawaryjności i niezawodności sprzętu, a także – przynajmniej w tym wypadku –atrakcyjnego stosunku jego jakości do ceny.

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna