Kosze wiklinowe, osłony na doniczki, skrzynie na rośliny

Produkt dnia
Do końca promocji:
Promocje
Do końca promocji:
Wszystkie produkty w tym dziale
35 produktów

Osłony na donice czy skrzynki na kwiaty to nie tylko ozdoba dodająca uroku hodowanym w nich roślinom to także ułatwienie pielęgnacji oraz optymalne warunki do rozwoju danej rośliny

Skrzynki, osłony, donice-Tin Tours

Skrzynki kwiatowe to bardzo uniwersalne pojemniki na uprawiane w domowych warunkach rośliny. Skrzynie, osłony czy donice, które będą stać na zewnątrz muszą być nie tylko piękne, ale przede wszystkim muszą być odporne na warunki atmosferyczne. Drewno wymaga konserwacji, więc dla niemających za dużo wolnego czasu lepszym wyjściem będzie ratan ceramika lub plastik. Jeżeli nasze rośliny chcemy zostawić na cały rok poza domem sprawdźmy przed zakupem czy dana donica lub osłonka jest mrozoodporna. Wybierając osłony czy skrzynie pamiętajmy, że musimy dopasować także do rozmiarów danej roślinki i jej możliwości rozwoju. Jeżeli nie mamy ogrodu i nasze kwiaty będą rosły na balkonie to warto pomyśleć nad skrzynkami balustradowymi lub wiszącymi donicami. Drewniane długie skrzynki są świetne do posadzenia w nich np. ziół a nawet warzyw. Taka wypełniona skrzynka będzie ładnie ozdabiała parapety zewnętrze, balkony czy taras.

 Kosze wiklinowe

Kosze i osłony wiklinowe to nie tylko dekoracyjny, ale i niebywale praktyczny artykuł. Można w nim przechowywać różnego rodzaju drobiazgi codziennego użytku, kosmetyki, owoce, biżuterię czy słodycze. Świetnie pasuje do każdego wystroju czy to będzie salon, kuchnia czy łazienka. O wiklinę trzeba dbać by służyła nam długie lata i zachowała piękny wygląd. Wasserman oferuje wiklinę w pięknym wydaniu jak np. kosze z białej wikliny w środku wyłożone beżowym materiałem w szare kropki. Materiał można wyjąc do prania, więc nie ma obawy, że go zabrudzimy.

 

 

Strona główna