Narzędzia i artykuły ogrodowe

Wszystkie produkty w tym dziale
182 produktów

W naszym sklepie w dziale Ogród znajdziecie państwo wszystko czego będziecie potrzebować by zadbać prawidłowo o ogród czy też otoczenie domu. Znajdują się tu i narzędzia ręczne i te zasilanie prądem lub akumulatorowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Producenci sprzętu ogrodowego w sklepie Wasserman- GekoDedra, Powermat, Stihl, John Gardener

Znajdziecie u nas pompy do wody brudnej i do nieczystości oraz niezwykle przydatne pompy ogrodowe. Z tej samej dziedziny znajdziecie u nas na półkach drobne akcesoria, takie jak np. pompkę do odciągania wody nakładaną na wiertarkę. Inny rodzaj narzędzi niezwykle przydatnych w waszych ogrodach to kosiarki i podkaszarki. W ofercie sklepu Wasserman znalazły się i elektryczne i spalinowe podkaszarki . Ale nie tylko bo nie można sobie wyobrazić przecież prac ogrodowych bez kosiarki. I tu mamy spora ofertę kosiarek, każdy znajdzie najlepszą dla siebie plus akcesoria takie jak szelki do podkaszarek, elektroniczny miernik obrotów lub olej do silników Stihl. Mamy już piękny i zadbany trawnik teraz przyszedł czas na żywopłot. Tylko dzięki regularnemu przycinaniu będzie gęsty i zadbany, Oprócz nożyc spalinowych, akumulatorowych czy elektrycznych do żywopłotu zaopatrzycie się u nas w proste i funkcjonalne nożyce do żywopłotu ręczne Nożyce elektryczne i akumulatorowe od znanych producentów - Powermat, John Gardener, Geko Nożyce ręczne

Odkurzacze, dmuchawy i zamiatarki do liści -Tryton, Malatec

Szybko i sprawnie posprzątasz swój ogród dzięki odkurzaczom do liści, które można wykorzystać także jako dmuchawy do liści. Ostrzałki do noży, nożyczek, wierteł i łańcuchów to rzeczy niezbędne do tego, aby nasz sprzęt tnący, piłujący i rąbiący był zawsze gotów do użytku. Siekiery i saperki znanych producentów – Powermat, Geko, Dedra znajdują szerokie uznanie dzięki swoim cechom takimi jak np. lekkość, ergonomia oraz świetne wykonanie.


Nie ma pracy z elektronarzędziami bez zasilania a do tego czasami niezbędne okazują się przedłużacze sieciowe. Potrzebne są do każdego sprzętu elektrycznego, zarówno kosiarki, jak i piły łańcuchowej czy nożyc do żywopłotów. A jeżeli lubisz nocne wędrówki to zadbaj o odpowiednie oświetlenie, które zabierzesz ze sobą. Latarki i lampki dostępne w sklepie Wasserman to urządzenia, które znajdą zastosowanie u majsterkowicza w warsztacie, dla spacerowicza podczas nocnych przechadzek, a nawet dzieciom do zabawy. W asortymencie znalazły się różnorodne modele, z których każdy posłuży innym celom.

Strona główna