Autokosmetyki - Chemia i kosmetyki samochodowe

Wszystkie produkty w tym dziale
46 produktów

W dziale samochodowym sklepu Wasserman znajdziecie nie tylko wyposażenie do waszych aut. Prócz systemów audio, nawigacji, odkurzaczy, akumulatorów i wielu innych artykułów samochodowych mamy także chemię. Chemia samochodowa to dział w którym znajdziesz środki do pielęgnacji, czyszczenia, środki zapachowe i wszystko to co pozwala utrzymać samochód w czystości.

 

Chemia samochodowa znanych firm- Wunder Baum, Freecar, Moje Auto, WD40

Podstawowymi środkami pielęgnującymi do Twojego auta na pewno są różnego środki czyszczące. Znajdziesz u nas nie tylko pasty polerujące do lakieru ale i skuteczne środki do czyszczenia felg. Preparaty u nas dostępne można stosować do wszystkich rodzajów felg z gwarancją bezpieczeństwa i skuteczności. Wnętrze auta świetnie wyczyścisz preparatem do czyszczenia plastików. Wyczyści wszelkie elementy wykonane z tworzyw sztucznych a dodatkowo ożywi wyblakłe kolory. Jest idealny do usuwania plam a plusem jest niezwykle przyjemny zapach jaki zostaje po pucowaniu wnętrza. I możemy używać go bez obaw ponieważ nie wpływa on na jakiekolwiek właściwości fizyczne plastikowych elementów wyposażenia samochodu. W sklepie Wasserman znajdziesz na półkach także środki piorące do tapicerki. Doskonały efekt czyszczenia obić na fotelach, dywanikach czy tapicerkach winylowych. A nie kwestionowaną gwiazdą każdego działu z chemią i to nie tylko do aut pozostaje WD40. Podstawowe zastosowanie preparatu WD40 wszyscy znamy, to smarowanie i rozluźnianie połączeń i zawiasów, usuwanie zanieczyszczeń w różnych mechanizmach, ułatwienie w odkręcaniu zablokowanych śrub i wkrętów, usuwanie rdzy i zapobieganie korozji. Ale zajrzyjcie do sklepu a przekonacie się do ilu jeszcze nietypowych rzeczy przyda się wam w domu ten preparat.

 

Płyny do chłodnic, odświeżacze powietrza i inne artykuły samochodowe  tylko u Wassermana

Odświeżacze powietrza do użycia w samochodzie, domu i biurze. Może nie w każdej szafie ale na pewno w każdym aucie kiwają się pod lusterkiem zapachowe choinki, listki klonu czy buteleczki z aromatem. Nasze odświeżacze to nasączone wysokiej jakości perfumami, pozostawiające długotrwały efekt świeżości produkty. Zachwyceni zapachem „Nowy samochód” zapomnielibyśmy o podstawowych „chemikaliach” do Twojego auta czyli płyn do chłodnic samochodowych. Na naszych półkach w równym szeregu stoi wysokiej jakości płyn do chłodnic samochodowych na bazie glikolu monoetylenowego. Jest on całkowicie bezpieczny dla metalowych części układu chłodzenia dzięki zawartości inhibitorów.

 Jeżeli przeszkadza Ci kurz w Twoim samochodzie, kokpit pokrywają nieestetyczne plamy i zabrudzenia, tapicerka nosi ślady użytkowania a felgi „krwawią” to koniecznie zajrzyj do tego działu.

Strona główna