Farby specjalne

Wszystkie produkty w tym dziale
1 produkt

Szukasz pomysłu na ścianę w pokoju dziecinnym? A może marzy Ci się coś nowego do kuchni? Wiesz, że istnieją farby do zadań specjalnych? Polecamy farbę tablicową? Co to takiego? Zapraszamy do poczytania.


 


Farba tablicowa - Primacol


Farby nie służą tylko to zmiany koloru, lub odświeżenia ścian. Dziś można kupić farby zapachowe, magnetyczne i tworzące powłokę jak na szkolnej tablicy. Często tak pomalowana ściana jest już tak dekoracyjna, że nie potrzebujemy już nic więcej do ozdabiania. Farba tablicowa z naszej oferty nadaje się do pomieszczeń domowych, ale również i szkolnych i szpitalnych. Jest odporna na zmywanie i szorowanie a jej użycie na danej powierzchni pozwala uzyskać efekt szkolnej tablicy. Świetnie sprawdzi się, jako tablica w pokoju dziecinnym, ale może służyć, jako miejsce do zapisania przepisu na ścianie kuchni czy informacji do zapamiętania na ścianie w przedpokoju. Tak farba doskonale chroni ścianę i jest prosta w obsłudze, pomazaną wystarczy tylko przetrzeć ściereczką lub gąbką. Farbą tablicową możemy tez pomalować płytki ceramiczne, grzejniki, rury lub ocynkowane przewody. Posiada wysoką przyczepność do zróżnicowanych podłoży takich jak np. szkło, metal, plastik, pcv, drewno, beton, szpachlówka, cegła, gipso-karton.Zwróć uwagę na farbę Primacol i zamień ścianę w tablicę


Farba tablicowa, jako tablica komunikacyjno-informacyjna. Malowanie farbą tablicową nie jest wcale skomplikowane. Tak jak w przypadku każdej farby, należy zwrócić uwagę, by została równomiernie rozprowadzona, a przed malowaniem ściany należy przygotować podłoże według wskazań producentów. Farba tablicowa jest uniwersalna, nadaje się do różnego rodzaju powierzchni i ma szerokie zastosowanie. Zastosowanie takiej "tablicy" ograniczy tylko nasza wyobraźnia. Ściana pomalowana taką farbą będzie służyć nie tylko, jako tablica będzie także strefą wygodną do utrzymania w czystości w miejscach narażonych najbardziej na zabrudzenia np. nad stołem, przy krzesłach, lub okolicach przy kontaktach. A jej odporność na wilgoć sprawia, że farbę tablicową możemy zastosować także w łazience. Nie sugerujmy się tylko nazwą i nie stosujmy farby tylko, jako ochrony lub powierzchni do własnej twórczości, przecież taka jednolita powierzchnia będzie także idealnym tłem dla obrazów czy luster. Elegancka głęboka czerń tej farby sprawia, że będzie idealna do renowacji starych mebli. Jeszcze słowo na koniec, aby uzyskać zamierzony efekt, ścianę należy pomalować minimum dwukrotnie.

Strona główna