Farby i akcesoria malarskie

Wszystkie produkty w tym dziale
290 produktów

Zapraszamy do świata kolorów. Dział farb i akcesoriów malarskich zawiera nie tylko tradycyjne farby do ścian czy sufitów, ale i farby do zadań specjalnych. Tu znajdziesz tez impregnaty i lakiery do drewna.


 


Farby ścienne i sufitowe najlepszej firmy na rynku - Dekoral


Najpowszechniejsze z farby są farby akrylowe, są wydajne i proste do nakładania, dobrze pokrywają i bardzo szybko schną. Odmianą tych farb są farby lateksowe, są co prawda nieco droższe, ale za to bardziej trwałe. Farby winylowe z kolei są idealne do wnętrz ze zwiększoną wilgotnością, łatwo się je rozprowadza i bardzo szybko schną. Farby ceramiczne natomiast są przyczepne, elastyczne i tworzą na ścianie powierzchnię idealnie gładką, cienką i twardą. W naszej ofercie znajdziecie na półkach różne kolory farb ceramicznych z firmy Dekoral. Marka, która od ponad dwudziestu lat jest liderem rynku kolorystycznego w Polsce i posiadająca największa i najmodniejszą paletę kolorów. W ofercie posiada aż 56 kolorów. Polecamy farby ceramiczne z racji tego, że są to farby hydrofobowe, czyli bardzo odporne na plamy i płynne zabrudzenia. Idealnie maskuje drobne nierówności i niedoskonałości.Lakierobejca w sklepie Wasserman - Drewno Chron


Lakierobejca to produkt o właściwościach podobnych zarówno do tych tradycyjnych bejc, jak i do lakierów. Jest to po prostu lakier z dodatkiem pigmentu, który pozwala zabarwić drewno na pożądany kolor. Decydując się na konkretny preparat do drewna musimy uwzględnić kilka czynników, wśród których najważniejszy jest rodzaj powierzchni drewnianej, na jaką zamierzamy go nakładać. Na szczęście już nie musimy wybierać pomiędzy skutecznością a walorami wizualnymi. Zaawansowane technologicznie środki do ochrony powierzchni drewnianych z firmy Drewno Chron doskonale łączą w sobie ochronę malowanej powierzchni jak i jej wygląd. Teraz trzeba się tylko zdecydować, jaki kolor chcemy nadać naszemu drewnu. Prócz tradycyjnych farb i lakierów w naszej ofercie znajdziecie także farby do zadań specjalnych. Bo w dzisiejszych czasach farny służą nie tylko do pomalowania i odświeżenie kolorów na ścianach czy suficie. W naszej ofercie znajdziecie też farby funkcjonalne, o specjalnym przeznaczeniu, odporne na ścieranie i brud, farby zapachowe, magnetyczne i tworzące powłokę jak na szkolnej tablicy. Przykładem może być farba tablicowa, która utworzy powierzchnię taką samą na szkolnej tablicy. Farba tablicowa charakteryzuje się dobrą przyczepnością do podłoża oraz wysoką odpornością na wodę i ścieranie.

Strona główna