Nawozy

Produkt dnia
Do końca promocji:
Promocje
Do końca promocji:
Wszystkie produkty w tym dziale
26 produktów

Nawożenie roślin to najważniejszy zabieg pielęgnacyjny, o którym musimy pamiętać przez cały okres wegetacyjny. Warto poznać różne rodzaje nawozów, aby zapewnić swoim roślinom jak najlepszy wzrost. W ofercie sklepu Wasserman znajdziesz takie produkty, które będą mogły wzmocnić wszystkie rośliny znajdujące się w Twoim ogrodzie. A jakie są rodzaje nawozów i czym się od siebie różnią? Kiedy można stosować dany środek, a kiedy nie? Jakie nawozy wybrać w zależności od gatunku rośliny? Zapraszamy do sklepu Wasserman i wybrania z bogatej oferty nawozu dedykowanego dla Twojego gatunku roślin.



Nawozy do roślin z firmy Biopon


Po co stosować nawozy oraz w czym mogą one pomóc? W środowisku naturalnym rośliny po zakończeniu okresu wegetacji obumierają i gniją w całości, oddając tym samym glebie składniki odżywcze pobrane z niej wcześniej w czasie wzrostu. Ale my uprawiając rośliny korzystamy z większości zbiorów na własny użytek i dlatego powinniśmy uzupełniać w inny sposób utracone gleby mikro i makroelementy. W naszej ofercie znajdziecie nawozy, które poprawią wchłanianie składników odżywczych przez korzenie; uzupełnią składniki odżywcze, wpłyną pozytywnie, na jakość gleby; będą znakomicie przeciwdziałać chorobom; zwiększą ilość chlorofilu w roślinach oraz zwiększą odporność roślin na niskie lub wysokie temperatury. Nawozy, które u nas kupisz występują w różnej formie. Mamy nawozy płynne, sprzedawane w butelkach, które stosujemy poprzez rozpuszczenie substancji czynnej w wodzie i podlewamy taką mieszaniną ziemię wokół rośliny. Ten typ środków szybko się wchłania i możemy je stosować przez cały rok. Nawozy granulowane sprzedawane są w formie granulek. Stosujemy je wyłącznie w okresie wegetacji oraz na początku jesieni.



Jakie mamy rodzaje nawozów?


Niektóre rodzaje nawozów, które są u nas dostępne są uniwersalne, czyli wspomagają ogólny stan zdrowia każdej rośliny. Jednak w przypadku niektórych roślin zaleca się stosowanie środków zawierających specjalne substancje chemiczne, które przydają się temu jednemu konkretnemu gatunkowi kwiatów czy krzewów. I takim wyspecjalizowanym produktem jest np. nawóz do róż. Bez specjalnych składników odżywczych róża będzie gorzej kwitła i stanie się bardziej podatna na ataki ze strony szkodników. Nawóz do trawników to specjalny nawóz granulowany, który wpływa pozytywnie na zieleń trawnika oraz jego gęstość. Nawóz do iglaków, w ich przypadku dobrze jest pamiętać o tym, aby pierwsze nawożenie po zimie zawierało dużą dawkę azotu oraz starczyło na długi czas. W naszej ofercie znajdziesz także nawóz dla borówki amerykańskie. Wymagania borówki są całkowicie odmienne od innych roślin sadowniczych. Jej system korzeniowy jest bogato rozgałęziony, ale dość płytki. Nie możemy tez zapomnieć o truskawkach, malinach, storczykach i wielu jeszcze innych gatunków roślin i krzewów. Do każdego z nich kupisz u nas odpowiedni nawóz.

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna