Foteliki

Produkt dnia
Do końca promocji:
Promocje
Do końca promocji:
Wszystkie produkty w tym dziale
1 produkt

Niezbędnym elementem wyposażenia rodzinnych samochodów są foteliki samochodowe dla dzieci. Gwarantują one bezpieczeństwo dziecka, a ich obecność w aucie jest wymagana przepisami prawnymi. Nosidełka samochodowe dla niemowląt dostępne w sklepie Wasserman charakteryzują się możliwością przekształcenia ich w foteliki. Dzięki tej wygodnej funkcji jeden produkt może służyć dziecku nawet przez dwanaście lat.

Jakie krzesełko samochodowe kupić dla dziecka?

Głównym atrybutem, jakie powinny posiadać dobre siodełka samochodowe dla dzieci, jest bezpieczeństwo. Pod tym kątem powinniśmy oceniać produkt, rozważając jego zakup. Odpowiednio wyprofilowane siedzenia zapewnią dziecku komfort w podróży, a solidne zabezpieczenia zapewnią ochronę jego głowy, kręgosłupa i ramion. Krzesełka samochodowe dla dzieci oferowane przez sklep Wasserman posiadają system łatwego i szybkiego regulowania oparcia oraz pasów. Można zamontować je w aucie przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Wybierając foteliki dziecięce samochodowe, musimy pamiętać o tym, by prawidłowo zainstalować je w aucie. Nie każdy produkt na rynku będzie idealnie pasował do naszego samochodu, dlatego warto zwrócić uwagę na to, który zapewnia najlepszą stabilność.

Bezpieczne nosidełka dla niemowląt

Niektóre siodełka samochodowe dla dzieci składają się z bazy montowanej w samochodzie oraz nosidełka. To wygodne rozwiązanie umożliwiające rodzicom wniesienie najmłodszych dzieci z domu do auta już w nosidełku. Taka opcja przydaje się zwłaszcza, gdy podczas powrotu maluch zaśnie w samochodzie, a my chcemy przenieść go do domu, nie budząc go. Bezpieczne nosidełka samochodowe dla niemowląt powinny być wykonane z wysokiej jakości materiałów. Warto także zainteresować się, jakie certyfikaty uzyskały interesujące nas krzesełka samochodowe dla dzieci podczas testów w niezależnych ośrodkach badawczych. Oferowane przez Wasserman foteliki gwarantują komfort podróży i najlepszą możliwą ochronę. Ponadto nadają się dla pociech w każdym wieku – najpierw jako krzesełka dla najmłodszych, a później jako podkładka nawet dla dwunastolatków. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty znanych producentów takich jak Lionelo czy Import.

Strona główna