Zabawki interaktywne dla dzieci

Produkt dnia
Do końca promocji:
Promocje
Do końca promocji:
Wszystkie produkty w tym dziale

Dzieciństwo to ten okres w życiu człowieka, gdy rozwija się on najszybciej. Dlatego ważne jest, by małemu dziecku zapewnić zabawki, które nauczą go nowych rzeczy i pomogą w poznawaniu świata. Obecnie producenci prześcigają się w projektowaniu coraz to ciekawszych zabawek interaktywnych, które mogą stać się dla dzieci towarzyszami i nauczycielami. Głównymi zaletami takiej rozrywki jest rozwój umiejętności logicznego myślenia oraz wzbogacanie kreatywności malucha.

Interaktywne zabawki edukacyjne dla dzieci

Interaktywne zabawki dla dzieci wpływają na rozwój niemal wszystkich zmysłów. Najmłodsze pociechy będą poznawały dzięki nim kształty, kolory i dźwięki. Z czasem zaczną wykorzystywać je do wzbogacania wiedzy o świecie – zabawki dostarczą im informacji o przyrodzie i sztuce. Dzieci nauczą się kojarzenia zwierząt, zjawisk pogodowych czy przyborów codziennego użytku. Interaktywne zabawki dla najmłodszych będą przede wszystkim polegały na różnego rodzaju dopasowywaniu. Zaoferują bogactwo kolorów, kształtów i materiałów. Dzieci zaciekawi możliwość wciskania różnorodnych przycisków, wywoływania dźwięków i zaświecania światełek. To właśnie z tego względu maluchy uwielbiają się bawić tym, do czego nie powinny się zbliżać: pilotami, smartfonami czy komputerami.

Zestawy zabawek interaktywnych

Jakie zestawy zabawek zapewnić dziecku w danym wieku? Zabawki interaktywne dla dzieci od 1. roku życia powinny przede wszystkim rozwijać ich zdolność interakcji społecznych, a także umiejętności manualne. Dobre będą również takie, które pozytywnie wpłyną na ich koordynację ruchową. Zabawki interaktywne dla dzieci od 2. roku życia jeszcze bardziej będą wpływać na ich rozwój motoryczny. Coraz ważniejsze będzie także stymulowanie wyobraźni oraz artystycznego potencjału – można zaproponować im na przykład zabawki muzyczne. Zabawki interaktywne dla dzieci od 3. roku życia dadzą im możliwość interakcji z innymi, ale też tworzenia własnych scenariuszy i opowiadania wyimaginowanych historii. Dzięki zabawkom interaktywnym rodzice mogą aktywnie uczestniczyć w rozrywce malucha, a tym samym dostarczać mu potrzebnych wzorców.

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna