Powerbanki

Wstyd się przyznać, ale jesteśmy uzależnieni. I nie chodzi tu wcale o nasze słabości do papierosów czy napojów wyskokowych. Współcześnie większość ludzi w krajach rozwiniętych nie może żyć bez… smartfonu. Nic dziwnego. Te piekielnie inteligentne urządzenia zastępują nam tyle akcesoriów, że znalazły zastosowanie właściwie w każdej dziedzinie naszego życia. Choć warto pilnować, by ich wyświetlacze do reszty nas nie pochłonęły, można z czystym sumieniem wykorzystywać ich przydatne funkcje na co dzień. Pozostaje jeden problem – ich baterie. Z racji tego, że współczesne smartfony potrafią niemal wszystko, szybko się męczą. Na szczęście potrzeba jest matką wynalazku – dlatego powstały niezastąpione powerbanki.

Przenośna ładowarka

Jeśli chcielibyśmy aktywnie korzystać ze smartfonu przynajmniej przez cały dzień, prawdopodobnie co kilka godzin musielibyśmy wracać do domu bądź zatrzymywać się w jakiejś przyjaznej kafejce, aby podładować jego baterię. A przecież jesteśmy społeczeństwem zabieganym, żyjącym w wiecznym pośpiechu. Dlatego telefony chętnie ładujemy w ruchu. Jest to możliwe dzięki przenośnym ładowarkom. Obecnie mogą one zmagazynować tyle energii, że wystarczy jej na kilkukrotne naładowanie smartfonu. Mało tego! W sklepie Wasserman znalazły się nawet modele zdolne dokonać rozruchu auta. Ładowarki powerbank okażą się niezbędne podczas wszelkiego rodzaju kempingów i całodniowych bądź kilkudniowych wycieczek.

Produkty znanych producentów – Blow, Kruger-Matz

Powerbank do telefonu to produkt na tyle powszechny, że można go dostać nawet w postaci gratisowego gadżetu od jakiejś firmy. Te najtańsze modele nie są jednak warte uwagi. Prawdopodobnie podciągną baterię Twojego smartfonu tylko o kilka procent albo w ogóle nie będą z nim kompatybilne. Ważne jest zatem, aby wybierając taką ładowarkę, przyjrzeć się jej producentowi. W sklepie Wasserman znajdziecie na przykład powerbanki do smartfonów pochodzące z asortymentów takich marek jak Blow czy Kruger-Matz. To producenci dostarczający na rynek innowacyjne rozwiązania elektroniczne. Dość wąska specjalizacja sprawia, że ich artykuły cechują się bezawaryjnością i intuicyjną obsługą.

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna