Poziomice

Jak często zdarzało Ci się zamontować półkę w mieszkaniu tylko po to, by od razu przekonać się, że wisi krzywo? Aby nie utrudniać sobie życia, warto wyposażyć się w precyzyjną poziomicę. Pozwoli Ci ona dokonać pomiarów, które przełożą się na bezbłędną instalację dowolnych elementów wyposażenia domu. Nieważne, czy chcesz powiesić na ścianie telewizor, obraz, szafkę, czy wieszak. Każdy taki montaż warto poprzedzić właściwym pomiarem. W sklepie Wasserman znajdziesz zarówno tradycyjne poziomice, jak i innowacyjne lasery krzyżowe. Jak one działają?

Jaki laser krzyżowy kupić?

Lasery krzyżowe to urządzenia znacznie ułatwiające prace remontowe czy instalacyjne. Niewielkich rozmiarów urządzenie samo poziomuje się względem osi ziemi, po czym generuje do czterech laserowych wiązek poziomych oraz czterech pionowych. Pracuje w zakresie 360 stopni, a skonfigurować można je zarówno ręcznie, jak i za pomocą pokrętła do dokładnej regulacji. Posiada także przydatną funkcję Outdoor wzmacniającą wiązki laserowe, a tym samym umożliwiającą pracę na zewnątrz. Światło słoneczne często sprawia bowiem, że linie nie są wystarczająco widoczne. Urządzenie tego rodzaju pracuje w zakresie aż 20 metrów.

Produkty znanych producentów – Hogert, PRO

Lasery krzyżowe oraz poziomice, które znajdziesz w ofercie Wasserman, to produkty znanych i cenionych marek. Firma Hogert specjalizuje się w różnego rodzaju narzędziach domowego użytku. To akcesoria, które przydają się podczas wszelkich remontów, napraw czy majsterkowania. Jej poziomice występują w wersji mini, dzięki czemu można skorzystać z nich nawet w trudno dostępnych miejscach i niesprzyjających warunkach. Modele marki PRO z kolei wyposażone są w innowacyjne libelle ułatwiające odczyt pomiaru. Ich obły kształt pozwala odczytać położenie pęcherzyka bez względu na to, pod jakim kątem na niego spojrzysz. Zapewnia przy tym efekt szkła powiększającego. Ten sam producent dostarcza na rynek zaawansowane lasery krzyżowe, odporne na wodę i kurz, a więc przeznaczone do pracy w każdych warunkach.

Strona główna