Telewizja na kartę

Telewizja na kartę

Tak jak telefony i energia tak i telewizja może być na kartę. Jak to jeść, czym to ugryźć, dlaczego warto i komu z tym do twarzy, spróbujemy temat ten nieco przybliżyć.

Telewizja przedpłatowa daje nam wolność!

Wolność od stałych opłat, od przywiązania do jednego miejsca a w końcu wolność od papierologi. Niezwykle wygodne rozwiązanie dla tych często wyjeżdżających, czasowo zmieniających miejsce zamieszkania, niestabilnych finansowo albo dla działkowiczów. Idziesz do sklepu kupujesz dekoder i kartę i nie podpisujesz żadnej umowy z operatorem ( chyba, że chcesz). Kartę doładowujesz tak samo jak telefon, nie chcesz nie musisz. Jeżeli nie zapłacisz to nie oglądasz i nikt nie stresuje cię upomnieniami za niezapłacony abonament. A dodatkowym plusem jest to, że w momencie braku doładowania konta nie zaskoczy Cię czarny cichy ekran. Operator oferuje bowiem wiele różnych podstawowych kanałów z możliwością ich oglądania jeszcze przez jakiś czas.

Wady telewizji prepaid?

Wadą będzie pewnie to, że oferta kanałów Tv na kartę jest zdecydowanie słabsza niż przy abonamencie. Ale nie ma co porównywać doładowań kiedy chcemy i za ile chcemy (np. 25 zł) do umowy wiążącej w kwocie np. 99 zł. Niektórych też zniechęca opłata aktywacyjna. Kupując telewizję na kartę, dostajemy dekoder na kartę ale wiąże się to jednak z dodatkowymi kosztami na start. Ale czy to są wady dyskwalifikujące tę jakże atrakcyjną ofertę telewizji bez umowy?

Co potrzebuję, by cieszyć się telewizją na kartę?

Jeżeli nie dysponujesz własnym dekoderem to możesz u nas kupić zgrabny zestawik z dwunastomiesięczna gwarancją. Do tego dajemy ci pierwszy miesiąc oferty programowej za darmo! Potem zdecydujesz, czy chcesz opłacać nadal kartę czy może jednak przejść na abonament? Nasz sklep oferuje różne opcje specjalnie dobierane pod klienta. Możesz u nas znaleźć Player Box, który umożliwia oglądanie pakietu niekodowanego telewizji naziemnej i kodowanych pakietów canal plus. Nawet anteny do tego nie potrzebujesz, wystarczy, że masz łącze internetowe. A jeżeli masz w domu dekoder satelitarny, to my mamy dla Ciebie zestaw startowy SMART. Jeżeli jeszcze się zastanawiasz to podsumujemy to wszystko, będzie Ci łatwiej.

Telewizja na kartę to rozsądna alternatywa dla abonamentu. Pierwszy miesiąc nie płacisz nic, bo wybierając dekoder masz opłacone 30 dni z góry. A po tym miesiącu zdecydujesz, na jaki czas i za ile wykupujesz dostęp. Możesz wykupić pakiet na miesiąc a możesz od razu na kilka miesięcy. I do tego, za każdym razem, po opłaconym miesiącu zostanie Ci dostęp przez następne 30 dni do pakietu podstawowego.

Zdecydowałeś się kupić telewizję na kartę?

Przyjdź do nas, pomożemy we wszystkim. Po zakupie podłączasz dekoder, wkładasz kartę i cieszysz się telewizją. Po miesiącu wybierasz sobie dowolny pakiet albo całkowicie rezygnujesz z opłat i odbierasz tylko bezpłatne kanały cyfrowej telewizji naziemnej.

Telewizja na kartę

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna