Chodaki niedzielne EVA. Paryski szyk i elegancja w gumiaku glamour!

Chodaki niedzielne EVA. Paryski szyk i elegancja w gumiaku glamour!

Mini wciąż popularne. Zamiast małej czarnej, dziś króluje mały zielony. I nie chodzi o genitalia ufoludka. Chodaki! Proponujemy prosto z wybiegów najpopularniejszych pokazów mody. Chodak zielony marki Dedra. Kolor sezonu wiosna-lato 2019. W chodakach widziano już największe gwiazdy.

Na ostatnim koncercie wystąpiła w nich Lady Gaga.

Podobno nasz Prezydent jeździ w nich na nartach a Lewandowski ma w nich wystąpić w kolejnym meczu. W tym genialnym obuwiu nie poślizgniesz się na odchodach psa sąsiada ani nawet samego sąsiada. Na działkowych imprezach okolicznościowych typu grill, można z nich pić a znam i takich co
jednego zjedli. Nie zastanawiaj się, bądź trendy. Chodak zielony EVA na każdą nogę i na każdą kieszeń. Tylko w naszym sklepie w cenie skarpetek. Za śmieszne 23,99zł wzbudzisz zazdrość znajomych i poczujesz, jak VIP. Twoje stopy są warte chodaka! Styl i elegancja w kolorze zielonej kiełbasy na wyciągnięcie nogi w sklepie Wasserman.eu w dziale narzędzia.

Chodaki ogrodowe EVA

Chodaki gumowane Dedra w różnych rozmiarach.

Gumowane, a wiadomo, jeśli gumka to rozmiar ma znaczenie. U nas dobierzesz odpowiedni kaliber dla Siebie. Wciąż oczywiście mówimy o stopie, nie zakładaj chodaka na inne części ciała. Pamiętaj, że życiowa stopa podskoczy Ci znacznie gdy pokażesz się w owym obuwiu na Mszy. Cena 23,99zł dotyczy lewego gumiaka, a prawy dostajesz gratis. Na specjalne życzenie możemy zrobić odwrotnie, bo klient nasz Pan. Osoby z trzema nogami, niestety muszą kupić dwie pary. Chodaki doskonale nadają się również na demonstracje na demonstracjach. System combo dwa w jednym. Możemy w nich zarówno maszerować, jak i palić je na znak protestu zamiast opon. Kalosze szczególnie polecane dla Policji i służb ochroniarskich ze względu na maskujące barwy oraz przeznaczenie jako obuwie ochronne. Buty są całkowicie kuloodporne. Można w nich bezpiecznie nadepnąć na leżącą kulę a nawet chodzić z kulami ortopedycznymi. W żadnym przypadku nie są kulą u nogi.

Zapraszamy do zakupów w kategorii odzież robocza w naszym sklepie na wasserman.eu

Strona główna