Body to nie tylko część damskiej bielizny to także określenie narzędzi

Body to nie tylko część damskiej bielizny to także określenie narzędzi

Co to znaczy, że narzędzie sprzedawane jest w wersji body, zero, korpus czy potocznie golas? Kupując narzędzia akumulatorowe po pewnym czasie mamy mnóstwo walających się po kontach zasilaczy, ładowarek i akumulatorów. Dlatego najlepsi producenci postanowili rozwiązać ten problem wypuszczając na rynek narzędzia w wersji body. Jeden akumulator do wielu narzędzi od jednego producenta. Dlaczego warto kupować narzędzia w takiej wersji? Nie tylko dla zaoszczędzenia miejsca ale i dla oszczędności. Takie zerówki kosztują dużo mniej niż te same w wersji kompletnej z akumulatorem. Kompletując sobie własne wyposażenie warsztatowe pierwsze narzędzie możemy kupić z akumulatorami a potem sukcesywnie dokupować narzędzia bez.

Jak wybierać narzędzia w wersji body?

Tak samo jak pełne wersje narzędzi określamy najpierw jakie narzędzia będą nam potrzebne. Potem wystarczy zapoznać się z ofertami różnych producentów aby sprawdzić czy w wersji body istnieją wszystkie elektronarzędzia których będziemy potrzebować. Zadanie ułatwi Ci wizyta w sklepie Wasserman i porady specjalistów. Jedną z firm, która wprowadziła do sprzedaży narzędzia akumulatorowe zasilane jednym akumulatorem i jest dostępna w naszym sklepie to marka Dedra. Linia elektronarzędzia Dedra SAS+ALL.  To rozwiązanie dedykowane i dla wysokiej klasy fachowców jak i dla drobnych majsterkowiczów. Dzięki jednej systemowej baterii użytkownik tych narzędzi będzie miał całą gamę elektronarzędzi, i co warte dodania ta oferta wciąż się będzie powiększać.

Narzędzia akumulatorowe Dedra SAS+ALL to wysoka jakość wykonania, nowoczesny wygląd, ergonomia no i  zaawansowana technologia. A do tego wszystkiego cena nie zwala z nóg.

Od czego zacząć kompletowanie swojego zestawu?

Jeżeli zdecydowałeś się na Dedrę, to zacznij od zakupu ładowarki. Ładowarka Dedra DED7038 obsługuje akumulatory litowo-jonowe 18V zarówno te 2,0Ah jak i 4,0 Ah. Następnie przejdź do  akumulatora. Tu do wyboru będziesz miał  dwa akumulatory Li-Ion o napięciu 18V i pojemności 2,0 Ah (DED7032) lub 4,0 Ah (DED7034). Zastosowane w tych produktach ogniwa Li-Ion cechują się wysoką trwałością, świetną charakterystyką prądową oraz niebywałą wygodą. Gwarancję na ich trwałość daje elektronika znajdująca się i w akumulatorach, jak i w elektronarzędziach Dedra.

Ta elektronika zapobiega przeciążeniom i nadmiernemu rozładowaniu ogniw, a dzięki umieszczonym na obudowach baterii diodowym wskaźnikom zostaniemy szybo poinformowani o stanie ich naładowania. Po zakupie baterii zostanie już tylko czysta przyjemność zakupów wymarzonych elektronarzędzi. Koniec z plączącymi się kablami, szukaniem gniazdka lub przedłużacza, koniec z dźwiganiem akumulatorów do każdego narzędzia osobno. Jedna ładowarka, jeden akumulator za to wiele narzędzi

Wyjątkowy design narzędzi Dedra

Elektronarzędzia Dedra to nie tylko wysoka jakość wykonania, ergonomia i technologia to także wyjątkowy design. Idąc z duchem czasu Dedra postawiła na nowoczesne wzornictwo i ciekawą kolorystykę. Zakup DEDRA SAS+All to świetna inwestycja w przyszłość bo posiadając akumulator będziesz mógł przebierać we wciąż rosnącej rodzinie elektronarzędzi Dedra. Już w tej chwili masz do dyspozycji 7 urządzeń:

 • wiertarko-wkrętarka Dedra DED7040
 • zakrętarka udarowa Dedra DED7045
 • młot-udarowo-obrotowy Dedra DED7048
 • szlifierka kątowa Dedra DED7050
 • zszywacz Dedra DED7055
 • wyrzynarka Dedra DED7060 i podkaszarka DED7090

Wkrótce będziesz się cieszył także:

 • oscylacyjnym urządzeniem wielofunkcyjnym DED7059
 • pilarką szablową DED7061
 • szlifierką mimośrodową bezszczotkową DED7062
 • szlifierką oscylacyjną DELTA DED7063
 • lampą warsztatową DED7071.

Narzędzia Dedra SAS+ALL

Dwa lata gwarancji!!

Dedra jest tak pewna swych produktów, że daje pełną dwuletnią gwarancję na swój asortyment i to nie tylko na urządzenia ale i na akumulatory. Gwarancja jest dostępna nie tylko dla klientów indywidualnych ale i dla firm.

Strona główna