ZOLUX Klatka Dla GRYZONI Myszy Chomika RODY DUO kol. czerwony
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- ZOLUX
- Kod produktu:
- 3336022060195
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Głębokość produktu: | 270 mm |
|---|---|
| Ilość sztuk: | 1 |
| Kategoria: | Dla gryzoni, Dla chomika, Dla koszatniczki, Dla myszy i szczurów |
| Kategoria produktu: | Klatka |
| Kolor produktu: | Czerwony |
| Łatwość czyszczenia: | Tak |
| Materiały: | Metal, Plastik |
| Możliwość złożenia: | Nie |
| Rodzaj zwierzęcia: | Gryzoń |
| Szerokość produktu: | 410 mm |
| Typ produktu: | Klatka |
| Wysokość produktu: | 405 mm |
| Zakres wagowy: | 2 kg - 4,9 kg |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.