Zmywarka BOSCH SPS2HKI57E
Specyfikacja
| Czas cyklu: | 220 min |
|---|---|
| Częstotliwość wejściowa ac: | 50/60 Hz |
| Długość przewodu: | 1,75 m |
| Długość węża dopływowego: | 1,65 m |
| Długość węża odpływowego: | 2,05 m |
| Filtr samoczyszczący: | Tak |
| Funkcja aquastop: | Tak |
| Funkcja extra dry: | Tak |
| Głębokość produktu: | 600 mm |
| Głębokość przy otwartych drzwiach: | 115,5 cm |
| Ilość programów piorących: | 6 |
| Klasa emisji hałasu: | C |
| Klasa wydajności energetycznej: | E |
| Kolor drzwiczek: | Stal nierdzewna |
| Kolor panelu sterowania: | Stal nierdzewna |
| Liczba miejsc: | 9 kompletów |
| Napięcie wejściowe ac: | 220 - 240 V |
| Obciążenie: | 2400 W |
| Ochrona szkła: | Tak |
| Opóźniony start: | 24 h |
| Opóźniony start timera: | Tak |
| Pobór wody na cykl: | 8,5 l |
| Poziom hałasu: | 48 dB |
| Prąd: | 10 A |
| Programy mycia: | 60min 65°C, Silent 50°C, Garnki 70 °C, Auto 45-65°C, Favorite, Eco 50°C |
| Regulowane koszyki: | Górny |
| Regulowane nóżki: | Tak |
| Regulowanie stopy: | 2 cm |
| Samoczyszczący: | Tak |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Sterowanie przez wi-fi: | Tak |
| System suszenia: | Wymiennik ciepła |
| Szerokość produktu: | 450 mm |
| Temperatura (maks): | 70 °C |
| Tworzywo rury: | Stal nierdzewna |
| Typ kontroli: | Przyciski |
| Umiejscowienie urządzenia: | Wolnostojące |
| Waga produktu: | 38,3 kg |
| Waga wraz z opakowaniem: | 39,7 kg |
| Wbudowany system zmiękczania wody: | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu: | Tak |
| Wysokość do blatu: | 3 cm |
| Wysokość produktu: | 845 mm |
| Zdejmowalna góra: | Tak |
| Zużycie energii na 100 cykli: | 70 kWh |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.