Zmywarka BOSCH SMS 25AI07E
Specyfikacja
| 1/2 wsadu: | nie |
|---|---|
| Automatyczne wykrywanie detergentu: | Tak |
| Czas cyklu: | 210 min |
| Długość przewodu: | 1,75 m |
| Długość węża dopływowego: | 1,65 m |
| Długość węża odpływowego: | 1,9 m |
| Funkcja aquastop: | Tak |
| Głębokość (cm): | 60 |
| Głębokość produktu: | 600 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Ilość: | 5 |
| Ilość programów piorących: | 5 |
| Instalacja: | Wolnostojąca |
| Kategoria prania: | A |
| Kategoria suszenia: | A |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa efektywności suszenia: | A |
| Klasa efektywności zmywania: | A |
| Klasa wydajności energetycznej: | E |
| Kolor: | Srebrny |
| Kolor drzwiczek: | Stal nierdzewna |
| Kolor panelu: | Srebrny |
| Kolor panelu sterowania: | Stal nierdzewna |
| Komunikacja: | Wskaźnik końca programu w minutach |
| Liczba miejsc: | 12 kompletów |
| Liczba ustawień temperatury: | 5 |
| Niższa wbudowana zdolność (bez części górnej): | Tak |
| Obciążenie: | 2400 W |
| Ochrona szkła: | Tak |
| Opóźnienie startu: | tak |
| Opóźniony start: | 24 h |
| Opóźniony start timera: | Tak |
| Pobór wody na cykl: | 9,5 l |
| Pojemność znamionowa (kpl.): | 12 |
| Pół wsadu: | Tak |
| Poziom hałasu: | 46 dB |
| Poziom hałasu (db): | 46 |
| Prąd: | 10 A |
| Programy mycia: | Szkło/Czuły, Eko, Garnki 70 °C, Auto 45-65 ºC, Szybki |
| Roczne spożycie wody: | 2660 l |
| Roczne zużycie energii: | 258 kWh |
| Rodzaj pojemnika na sztućce: | Kosz |
| Rodzaj sterowania: | Elektroniczne |
| Rozmiar produktu: | Pełny rozmiar (60 cm) |
| System suszenia: | Wymiennik ciepła |
| Szerokość (cm): | 60 |
| Szerokość produktu: | 600 mm |
| Temperatura (maks): | 70 °C |
| Tryb wyłączenia: | 0,1 W |
| Tworzywo rury: | Plastik |
| Typ kontroli: | Obrotowy, Przyciski |
| Typ panelu: | Zewnętrzny |
| Umiejscowienie urządzenia: | Wolnostojące |
| Waga (kg): | 49 |
| Waga produktu: | 47,6 kg |
| Wbudowany system zmiękczania wody: | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Wskaźnik poziomu nabłyszczacza: | Tak |
| Wskaźnik poziomu soli: | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu: | Tak |
| Wypełniony wodą: | Zimny, Gorący |
| Wysokość (cm): | 84.5 |
| Wysokość produktu: | 845 mm |
| Zabezpieczenie przeciwwypływowe: | tak |
| Zabezpieczenie przed przepełnieniem: | Tak |
| Zużycie energii na cykl: | 0,9 kWh |
| Zużycie wody (litr/cykl): | 9.5 |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.