Telefon stacjonarny Panasonic KX-TGE 210 PDN kolor szampański
Produkt jest niedostępny
Specyfikacja
| Alarm: | Tak |
|---|---|
| Automatyczna sekretarka: | Nie |
| Blokada połączeń wychodzących: | tak |
| Certyfikaty i normy: | Energy Star |
| Czas czuwania (dni): | 12 |
| Czas gotowości: | 170 h |
| Czas ładowania: | 7 h |
| Czas rozmowy: | 18 h |
| Dzwonki: | 10 standardowch, 30 melodii |
| Funkcja głośnomówiąca: | tak |
| Funkcja numerowania: | Tak |
| Funkcje połączeń: | Odbiór dowolnym klawiszem |
| Głośnik: | Tak |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Identyfikacja rozmówcy: | tak |
| Ilość słuchawek: | 1 |
| Ilość wyświetlanych linii: | 3 |
| Języki menu: | Wielojęzyczny |
| Klawisze nawigacyjne: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Kolor podświetlenia: | Pomarańczowy |
| Kolor produktu: | Złoty |
| Kolory wyświetlacza: | Monochromatyczne |
| Kompatybilny z gap: | Tak |
| Książka telefoniczna: | 150 pozycji |
| Liczba dołączonych słuchawek: | 1 |
| Liczba melodii: | 16 |
| Liczba obsługiwanych baterii: | 2 |
| Maksymalny czas rozmów (h): | 16 |
| Możliwośc rozmowy konferencyjnej: | Tak |
| Nazwa i identyfikacja dzwoniącego: | Tak |
| Obsługa funkcji plug & play: | Tak |
| Odbieranie dowolnym klawiszem: | Tak |
| Podświetlane przyciski: | Tak |
| Pojemność książki telefonicznej: | 50 wejścia |
| Pojemność listy wybieranych połączeń: | 10 |
| Połączenia bezprzewodowe: | Tak |
| Polozenie dialera: | Słuchawka |
| Ponowne wybieranie numeru: | Tak |
| Pozostałe parametry: | Blokada klawiatury, Kompatybilność z aparatami słuchowymi, Czas ładowania: 7 h, Tryb Eco Mode Plus, Wielkość 1.8 cala, Sygnalizator świetlny umożliwiający zlokalizowanie telefonu, Obsługa do 6 słuchawek |
| Prędkość wybierania numeru: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 1,4" |
| Regulacja głośności: | Dzwonków, Rozmów |
| Rejestr połączeń: | 50 ostatnich |
| Rodzaj baterii: | Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH) |
| Rodzaje połączeń: | Blokowanie połączeń, Zawieszenie połączeń |
| Rozdzielczość: | 103 x 65 |
| Sms: | Nie |
| Stacja bazowa: | Tak |
| System: | Cyfrowy |
| Typ mocowania: | Biurko |
| Typ słuchawki: | Zestaw słuchawkowy bezprzewodowy |
| Waga bazy: | 110 g |
| Waga produktu: | 240 g |
| Waga słuchawki (g): | 140 |
| Waga telefonu bezprzewodowego: | 130 g |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Wskaźnik ładowania baterii: | Tak |
| Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora: | Tak |
| Wskaźnik pełnego naładowania akumulatora: | Tak |
| Wybieranie głosem: | Nie |
| Wymiary słuchawki (sxgxw): | 48 x 32 x 159 mm |
| Wymiary stacji bazowej: | 98 x 121 x 54 mm |
| Wyposażenie: | Klips do paska, Stacja bazowa |
| Wyświetlacz: | LCD |
| Wyświetlane informacje: | Czasu, Nieodebranego połączenia, Stanu baterii |
| Zasilanie: | 2x bateria AAA (NiMH) |
| Zegar z kalendarzem: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.