Nowoczesny design
Słuchawki doskonale dopasowują się do każdego kształtu głowy. Czerwone podświetlenie wyróżnia produkt. Matowe wykończenie podkreśla jakość. Kontroler dźwięku został umieszczony na tylnej ścianie lewego głośnika. Szybka i precyzyjna kontrola głośnością za pomocą jednego ruchu ręki.
Regulowane i praktyczne
Giętki przewód mikrofonu umożliwia pełną swobodę jego ustawienia. Bez problemu dostosowuje się do każdego kształtu twarzy. W przypadku, gdy nie potrzebujesz korzystać z mikrofonu wystarczy wsunąć go w obudowę słuchawek, co sprawi, że nie będzie narażony na potencjalne uszkodzenia mechaniczne.
Komfortowe podczas nawet wielogodzinnego użytkowania
Słuchawki zostały wykonane z bawełnianej pianki i pokryte ekologiczną skórą proteinową, która zapewnia komfort, nawet podczas wielu godzin użytkowania. Oprócz tego, że są niezwykle wygodne, prezentują się wyjątkowo dzięki matowemu wykończeniu.
Specyfikacja
| Producent | Havit |
| Model | H2239D |
| Średnica membrany | 40 mm |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20 ~ 20000 Hz |
| Impedancja słuchawek | 32 ± 15%Ω |
| Czułość słuchawek | 103 dB ± 3 dB |
| Wbudowany mikrofon | tak 4.0 x 1.5 mm |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 30 ~ 16000 Hz |
| Czułość mikrofonu | -43 dB ± 32 dB |
| Łączność | USB + 3.5 |
| Długość kabla | 2.0 m |
| Robocze napięcie | ⩽ 35 mA |
| Dodatkowe informacje | Giętki mikrofon Czerwone podświetlenie Metalowa siatka ochronna |
| Kolor | czarny |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Kod produktu | 018595 |