Samsung Galaxy Watch 4 Classic eSIM 46mm R895 Silver
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA
- Kod produktu:
- SM-R895FZSAEUE / 8806092581739
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Akcelerometr: | Tak |
|---|---|
| Always-on display: | Tak |
| Barometr: | Tak |
| Beidou: | Tak |
| Bezprzewodowe ładowanie: | Tak |
| Cechy zabezpieczeń: | Wodoodporna |
| Czujnik geomagnetyczny: | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Czujnik tlenu we krwi: | Tak |
| Czujniki styku pomiaru tętna: | Tak |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Elektryczny kompas: | Tak |
| Galileo: | Tak |
| Generacja sieci mobilnej: | 4G |
| Głębokość produktu: | 45,5 mm |
| Glonass: | Tak |
| Gps: | Tak |
| Grubość: | 1,1 cm |
| Jakość snu: | Tak |
| Kolor obudowy zegarka: | Srebrny |
| Kolor paska: | Szary |
| Kolor sprzączki: | Stal nierdzewna |
| Kolorowy wyświetlacz: | Tak |
| Kształt: | Okrągły |
| Łączność z siecią komórkową: | Tak |
| Liczba rdzeni procesora: | 2 |
| Materiał obudowy: | Stal nierdzewna |
| Minutnik: | Tak |
| Monitor ciśnienia krwi: | Tak |
| Monitor pracy serca: | Tak |
| Nazwa marketingowa technologii wyświetlania: | Super AMOLED |
| Nfc: | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: | Android 7.0, Android 6.0, Android 8.0, Android 9.0, Android 10.0 |
| Odporność na wodę: | 5 ATM |
| Osobiste cele: | Tak |
| Pamięć flash: | 16 GB |
| Pojemność baterii: | 361 mAh |
| Pojemność pamięci ram: | 1500 MB |
| Pozycjonowanie na rynku: | Smartwatch |
| Producent procesora: | Samsung |
| Przekątna ekranu: | 1,4" |
| Rozdzielczość: | 450 x 450 px |
| Rozmiar obudowy zegarka: | 46 mm |
| Spalone kalorie: | Tak |
| Standard wojskowy: | MIL-STD-810G |
| Standardy 4g: | LTE |
| Standardy wi- fi: | 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11a |
| Stopień ochrony ip: | IP68 |
| Szerokość produktu: | 45,5 mm |
| Taktowanie procesora: | 1180 MHz |
| Technologia wyświetlacza: | OLED |
| Tracker aktywności: | Tak |
| Typ czujnika tętna: | Optyczny, Electrical |
| Typ szkła: | Corning Gorilla Glass DX |
| Typ wyświetlacza: | Cyfrowy |
| Typ zamknięcia: | Klamra z pojedynczym bolcem |
| Waga produktu: | 52 g |
| Wersja bluetooth: | 5.0 |
| Wi-fi: | Tak |
| Wtyk słuchawek: | Bluetooth |
| Zainstalowany system operacyjny: | Wear OS |
| Zarządzanie informacjami osobistymi: | Budzik |
| Żyroskop: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.