Leżak ogrodowy NORDSTRAND S57xD195 czarny
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- JYSK
- Kod produktu:
- 3771500 / 5701390421943
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Budowa: | Stały |
|---|---|
| Dodatkowe informacje: | Zdjęcia zestawów przedstawiają przykładową aranżację z innymi meblami z kolekcji. Pozostałe bryły są dostępne w osobnej sprzedaży. |
| Głębokość opakowania: | 1210 mm |
| Głębokość produktu: | 1950 mm |
| Ilość: | 1 |
| Instrukcja montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Liczba pozycji podparcia pod plecy: | 5 |
| Materiały: | Plastik, Stal, Tekstylen |
| Możliwość złożenia: | Nie |
| Obróbka: | Proszkowany |
| Podłokietnik: | Nie |
| Przechowywanie: | W zimie przechowywać w pomieszczeniach zamkniętych |
| Regulowane nachylenie podparcia pod plecy: | Tak |
| Rodzaj produktu: | Leżak |
| Szerokość opakowania: | 590 mm |
| Szerokość produktu: | 570 mm |
| Typ oparcia: | Oparcie siatkowe |
| Typ siedziska: | Siatka z oczkiem |
| Waga produktu: | 8 kg |
| Wysokość opakowania: | 180 mm |
| Wysokość produktu: | 270 mm |
| Wysokość siedziska: | 27 cm |
| Zawartość zestawu: | Leżak x1, Wszystkie potrzebne akcesoria montażowe x 1, Instrukcja montażu x 1 |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.