Mop obrotowy Vileda Wring&Clean Turbo 163422

124,99 zł
szt.
Dostępność:
na wyczerpaniu
Czas wysyłki:
24 godziny
Ocena:
(na podstawie 3 recenzji)
Kod produktu:
163422
Producent:
Vileda
Wirujący....MOP

Mop obrotowy Vileda TURBO 151153

Jaki mop obrotowy jest najlepszy?

Dzisiejsze czasy oferują nam wiele możliwości ułatwiających sprzątanie. Minęły czasy zmiotki, szczotki i ścierki do podłogi. Teraz mamy sprzęt, którym bez wysiłku sprzątniemy nawet największe powierzchnie. Do mycia podłóg polecamy mopy obrotowe. Nie trzeba sobie brudzić rak by nimi sprzątać.

Mop obrotowy Vileda TURBO podczas pracy

A czym cechuje się dobry mop obrotowy? W pierwszej kolejności to materiał, z którego został wykonana została część zmywająca, najlepsze są mikro aktywne włókna. Następna cechą wyróżniająca dobre mopy jest kij od mopa. Ważne jest to, aby jego długość była jak najlepiej dopasowana do Twojego wzrostu. Efektywność-dobry mop poradzi sobie zarówno z panelami, jak i kafelkami i szkłem. Wiadro, jego wielkość, pojemność, mechanizm odwirowujący, wylew, to właśnie rzeczy wyróżniające te dobre wiaderka

Mop obrotowy Vileda TURBO Czysta podłoga - suche dłonie

Jeżeli szukasz solidnego produktu, to polecamy model Vileda TURBO 151153

W skład tego zestawu wchodzi praktyczny mop, wyposażony w obrotową końcówkę. Doskonałe czyszczenie zagwarantują nam białe i czerwone włókna na końcówce myjącej. Nowoczesna technologia jego wykonania sprawia, że radzi ona sobie nawet z najdrobniejszymi i najbardziej ciężkimi do usunięcia zabrudzeniami. Białe włókna zapewniają czystość bez smug i a czerwone zlikwidują ten uporczywy brud. Wkład do mopa Turbo jest wymienny i możemy go wyprać w pralce w temperaturze 60 stopni.

Mop Vileda TURBO 151153 zdjęcia z różnych stron

Plastikowe i pojemne wiaderko z mocnego tworzywa, z wysoką odpornością na pęknięcia i zniszczenia. Wiadro ma ergonomiczny kształt, który ogranicza w znacznym stopniu wylewanie się wody. Wyprofilowane uchwyty pomagają w przenoszeniu wiaderka w wygodny i łatwy sposób. Zamontowany w ściance wiadra otwór odpływowy umożliwia łatwe opróżnianie pojemnika. Na wiaderku umieszczony został wskaźnik wody, który podpowiada, jaka jej objętość będzie idealna do umycia danej powierzchni.

Zdjęcia z mieszkania z mopem Vileda TURBO 151153

Obrotowy system odsączania mopa to niezwykle skuteczny mechanizm. Odpowiednio wyprofilowane sito zapewnia łatwą aplikację wkładu oraz pozwala na uzyskania pożądanej wilgotności mopa.

Opakowanie mopa obrotowego Vileda TURBO 151153

Wymiary
- Zestaw Vileda Turbo zapakowany jest w karton o wymiarach: 48 cm x 29,5 cm x 29 cm.
- Zawartość zestawu: wiadro, mop z drążkiem, 1 wkład.
- Wymiary wiadra: 49,50 cm (długość łącznie z pedałem) x 26,5 cm (szerokość) x 28 cm (wysokość); średnica wewnętrzna sita do odwirowania 18 cm.
- Wymiary czerwonej nakładki mopa: długość każdego boku 16 cm, wysokość elementu 1,8 cm.
- Średnica wkładu do mopa po jego rozłożeniu: ok. 38 cm.
- Teleskopowy drążek: ok. 59-125 cm.
 

Opinie klientów

Ten produkt nie ma jeszcze dodanych opinii.

Do tego produktu pasują również: