Odkurzacz Ręczny Adler AD 7036 pionowy

139,99 zł
Sprawdzam raty 0%...
Dostępność:
wycofany z oferty
Czas wysyłki:
24 godziny
Ocena:
(na podstawie 0 recenzji)
Kod produktu:
AD 7036
Producent:
Adler

Duża wydajność i wygoda

Odkurzacz Ręczny Adler AD 7036

Nie wiesz czy warto kupować taki odkurzacz?

Regularne sprzątanie wymaga zarówno i czasu i energii, dlatego warto je jak najbardziej ułatwić. Odkurzacz pionowy to świetny sposób na szybkie czyszczenie dywanów, wykładzin, parkietów i wszystkich rodzajów podłóg. Dzięki swojej kompaktowej konstrukcji nie zajmie nam dużo miejsca. Stanowi doskonały wybór a zwłaszcza w tych mniejszych mieszkaniach.

Odkurzacz bezworkowy Adler AD 7036

Odkurzacze pionowe mają mnóstwo zalet, ale warto im się przyjrzeć bliżej zanim zadecydujesz, który z nich zabierzesz do domu. Dostępne są odkurzacze z akumulatorem i z zasilaniem elektrycznym. Odkurzacz pionowy ma charakterystyczną konstrukcję, to jakby długa szczotka, która na górze uchwytu ma zamontowany silnik oraz pojemnik na kurz i zabrudzenia.

Odkurzacz Adler AD 7036 ręczny

Czym się kierować wybierając odkurzacz pionowy?

Odkurzacz pionowy to duża ulga dla osób, które mają problemy z kręgosłupem, przecież korzystając z takiego odkurzacza nie trzeba się schylać. Odkurzacz pionowy chętnie wybierają także posiadacze zwierzaków, błyskawicznie sprzątnie sierść z wykładzin, kobierców i twardych powierzchni. Jest wygodny, lekki, skuteczny i dlatego popularność tego typu odkurzaczy rośnie z miesiąca na miesiąc. Ten produkt to rozwiązanie dla każdego. Odkurzacz posiada niezwykle wydajny silnik o nominalnej mocy 800 W. Zasięg pracy odkurzacza ADLER AD 7036 to 7 metrów. Pozwoli nam to wygodnie odkurzyć każde pomieszczenie w domu, w pracy czy chociażby wnętrze samochodu.

Odkurzacz ręczny ADLER AD 7036 800W

Cechą wyróżniającą odkurzacz ADLER AD 7036 jest czujnik termiczny, który zabezpiecza urządzenie przed przegrzaniem. Włącznik/wyłącznik znajduje się w widocznym i łatwo dostępnym miejscu, co pozwala na szybkie włączanie i wyłączanie odkurzacza. Klamra blokująca zapobiega przypadkowemu odłączeniu się pojemnika na kurz. Pojemnik możemy wygodnie odczepić za pomocą przycisku zwalniającego. Filtr oraz pojemnik na kurz o pojemności 1,5l nadają się do mycia pod wodą. Pojemnik jest przezroczysty, więc na bieżąco widzimy poziom kurzu

Odkurzacz ADLER AD 7036 z akcesoriami

Odkurzacz ręczny ADLER AD 7036
to świetny wybór.


Cechy:
Bezworkowy
Filtr i pojemnik nadający się do mycia
Komplet 3 szt ssawek:
wąskiej, szerokiej, szczelinowej.
Lekki i poręczny

Opakowanie odkurzacza ADLER AD 7036

Specyfikacja techniczna:

Zasięg użytkowania 7m
Moc maksymalna 800W
Pojemność pojemnika na kurz 1,5L

Opinie klientów

Ten produkt nie ma jeszcze dodanych opinii.