Odkurzacz Camry CR 7037 Super cichy 68Db

390,99 zł
Sprawdzam raty...
Dostępność:
brak informacji
Czas wysyłki:
24 godziny
Ocena:
(na podstawie 24 recenzji)
Kod produktu:
CR 7037
Producent:
Camry

Podstawowy sprzęt w każdym domu

Odkurzacz Camry CR 7037 czarny

Cechy dobrego odkurzacza

Chyba nie ma domu, w którym nie byłoby odkurzacza, to najczęściej wykorzystywany sprzęt domowy. Jaki jest najlepszy odkurzacz? To subiektywne odczucia każdego z nas. Jeden powie, że najlepsze są te bezworkowe inny, że właśnie odkurzacze z workiem są skuteczniejsze, dla innych jeszcze najważniejszą cechą będzie moc, lub zestaw końcówek a komuś wystarczy, że odkurzacz jest cichy.

Odkurzacz Camry CR 7037 prezentacja w mieszkaniu

Na tej stronie kupisz odkurzacz cichy, antyalergiczny z dużym pojemnym workiem na kurz. Odkurzacz CAMRY CR 7037 to idealne rozwiązanie dla osób ceniących ekologiczne rozwiązania i niemal bezgłośną pracę urządzeń.

Odkurzacz Camry CR 7037 widok worka

Czy odkurzacz może być antyalergiczny?

Jeżeli odkurzacz został wyposażony w filtr Hepa to jest to odkurzacz antyalergiczny. Fltr HEPA jest bardzo ważnym elementem każdego odkurzacza; pozwala, bowiem na bardzo dokładną separację zanieczyszczeń, wyłapuje cząsteczki już o wielkości 0,3µm i ma skuteczność do 95,5%. Trwała obudowa odkurzacza oraz wysokiej jakości elementy sprawiają, że jest to odkurzacz na lata. Odkurzacz CAMRY CR 7037 ma zasięg pracy do 7 metrów, co pozwoli nam odkurzyć większą powierzchnię bez konieczności szukania gniazdek. Gumowe koła ochronią nasze podłogi przed zarysowaniami.

Odkurzacz Camry CR 7037 Odkurza i wygląda

Zobacz film:

Odkurzacz ma moc 2300W ale dźwięki emituje na poziomie tylko 69 Db. W zestawie z odkurzaczem znajdziemy 4 worki z mikrowłókna a ich duża pojemność - do 3 litrów- pozwoli na sprzątanie bez konieczności częstej wymiany. Gdy przyjdzie czas wymiany worka przypomni Ci o tym elektroniczny wskaźnik zapełnienia worka.

Odkurzacz Camry CR 7037 plus akcesoria

W zestawie prócz worków znajdują się cztery różne końcówki do odkurzacza: uniwersalna turbo szczotka, końcówka do odkurzania mebli, szczotka do odkurzania podłóg i dywanów, oraz końcówka, do trudno dostępnych miejsc (oparcia foteli, szczeliny kanapy, regały itp.).

Opakowanie odkurzacza Camry CR 7037

Odkurzacz nadaje się do sprzątania różnych powierzchni od miękkich dywanów po twarde powierzchnie.

Odkurzacz antyalergiczny Camry CR 7037Specyfikacja

W przypadku urządzeń elektrycznych, urządzenia zaopatrzone są we wtyczkę europejską typu C, E lub F.

Opinie klientów

Elcia

polecam, kupiłam ze względu na wygląd ale sama praca jest bardzo dobra

Narciarz

polecam, mały wygodny, duża klasa energetyczna!