Waga łazienkowa mechaniczna Adler AD 8152

48,99 zł
Dostępność:
brak informacji
Czas wysyłki:
24 godziny
Ocena:
(na podstawie 16 recenzji)
Kod produktu:
AD 8152
Producent:
Adler

Nie waż się nie ważyć

Waga łazienkowa mechaniczna Adler AD 8152

Waga ma dobrze ważyć i taka jest właśnie waga mechaniczna Adler

Jeżeli szukasz wagi, która będzie ważyć i obliczać proporcje tłuszczowe i mięśniowe w Twoim ciele. Wagi, która powie Ci ile masz pić i o ile za duży obiad zjadłeś to musisz szukać wagi gdzie indziej. My stawiamy na prostotę, jakość i solidność. Nie dla nas zbędne ozdobniki, wymyślne gadżety czy fikuśne bajery. Nasza waga to waga, która była dobra dla naszych babć, mam i będzie równie dobra dla nas. Na tej wadze wystarczy stanąć, spojrzeć w dół i od razu widzimy ile ważymy. Jeżeli lubisz prostotę, styl retro, bezpieczeństwo użytkowania i wysoką jakość produktu to ta waga jest produktem dla Ciebie.

Adler AD 8152 Waga łazienkowa

Mechaniczna waga łazienkowa ADLER AD 8152 dokładnie pokaże Twoją wagę

Mechaniczna waga łazienkowa ADLER AD 8152 to waga idealna, jej ciekawy design, łatwość użytkowania i wykonanie, sprawiają, że zechcesz ją mieć. Antypoślizgowa okładzina to ciekawe wykończenie wagi a zarazem większe bezpieczeństwo ważenia się bez obawy o pośliźnięcia. Analogowy wyświetlacz, na którym są duże czytelne cyfry wyraźnie pokazuje ile ważysz. Maksymalny udźwig to aż 150 kilogramów, więc bez obaw o popękanie delikatnej z wyglądu wagi. Przy tej wadze możesz zapomnieć o bateriach i jakimkolwiek zasilaniu.

Adler AD 8152 w opakowaniu

Pomiar jest bardzo dokładny, bo aż do 1000 gram. Jeżeli dbasz o zdrowie i odpowiednią figurę to postaw na mechaniczną wagę Adler.


Wymiary wagi Adler AD 8152

Specyfikacja

W przypadku urządzeń elektrycznych, urządzenia zaopatrzone są we wtyczkę europejską typu C, E lub F.

Opinie klientów

kręciołek98

polecam super szybka wysyłka!

serbiak

polecam!

Cinek

bardzo dobra waga mogę polecić

Do tego produktu pasują również: