Strzyżarka do włosów bezprzewodowa ost. ceramiczne AD 2827

93,99 zł
Dostępność:
brak informacji
Czas wysyłki:
24 godziny
Ocena:
(na podstawie 4 recenzji)
Kod produktu:
AD 2827
Producent:
Mesko
Nie zawsze musisz wizytować salon fryzjerski

Bezprzewodowa strzyżarka do włosów Adler AD 2827

Szukasz profesjonalnej maszynki do strzyżenia włosów? 

Jeżeli potrzebujesz tylko strzyżenia, co jakiś czas, to nie musisz wydawać pieniędzy w salonie fryzjerskim. Tam udasz się tylko wtedy, kiedy będziesz potrzebować fantazyjnego uczesania na jakąś okazję. Zainwestuj w maszynkę do strzyżenia włosów, a wydatek wkrótce Ci się zwróci. 

Strzyżarka do włosów Adler AD 2827 ze stacją dokującą

Nowoczesne maszynki do strzyżenia posiadają teraz mnóstwo udogodnień takich jak np. regulowany stopień strzyżenia, działają bez przewodowo, więc można je zabrać ze sobą, są ciche i mają fajny design. Wybór jest ogromny, więc ciężko czasami się zdecydować, mu opiszemy Ci tutaj przedstawiciela strzyżarek od Adlera.

Opakowanie strzyzarki Adler AD 2827

Co potrafi strzyżarka do włosów Adler AD 2827 ?

Maszynka do włosów Adler AD 2827 to ceramiczne ostrza, które tną z precyzją chirurgicznego skalpela! Maksymalna moc urządzenia to 50 W a prędkość obrotowa silnika to aż 5800 obrotów na minutę a przy tym jest bardzo cicha, bo hałasu emituje zaledwie 60 decybeli. Posiada dwie prędkości i aż cztery nasadki grzebieniowe. Za ich pomocą skrócisz włosy o 3, 6, 9, 12 milimetrów. Strzyżarka pracuje na baterie lub na kablu zasilającym. Na akumulatorku potrafi działać aż do 300 minut. Maszynka składa się z elementów najwyższej jakości, tytanowa głowica i ceramiczne noże to gwarancja długich lat używania maszynki.

Strzyżenie włosów nigdy nie było szybsze i prostsze!

W zestawie ze strzyżerką znajduje się pędzelek do czyszczenia oraz oliwa, dla ułatwienia  czyszczenia i konserwowania urządzenia. Stacja dokująca oraz kabel zasilający także znajdziemy w zestawie.
  Niewielkie rozmiary pozwalają ją  przechowywać w szufladzie czy szafce.

wasserman.eu sklep z produktami marki AdlerMaszynka do strzyżenia akumulatorowo sieciowa Adler AD 2827

Specyfikacja

W przypadku urządzeń elektrycznych, urządzenia zaopatrzone są we wtyczkę europejską typu C, E lub F.

Opinie klientów

Wojtek

Myślę, że jeśli ktoś poszukuje niedrogiej, solidnej strzyżarki, to dobrze trafił. Nie nagrzewa się, pracuje standardowo na jednym ładowaniu, ręka nie boli od siły wibracji przy strzyżeniu. A tego oczekuję właśnie od takiego urządzenia.

Tosia

Zbawienie dla każdej kobiety, której facet nie chce chodzić do barbera :D mój dostał i sam teraz dba o brodę, także drogie Panie - polecam zaopatrzyć w to niepozorne urządzenie swoich mężczyzn :)