Pompa do szamba z rozdrabniaczem Powermat PM-PDS-3000P

212,99 zł
Dostępność:
brak informacji
Czas wysyłki:
24 godziny
Ocena:
(na podstawie 23 recenzji)
Kod produktu:
PM-PDS-3000P
Producent:
Powermat

Kojarzy się brzydko, ale to nieodzowna część naszego życia

Pompa do szamba Powermat PM-PDS-3000 z rozdrabniaczem

Odpowiemy wam tutaj na pytanie, po co pompa do szamba?

Pompy do ścieków używane są do usuwania różnego rodzaju ścieków bytowych. Są używane do odpompowywania ścieków z pojedynczych mis jak np. wanny, miski ustępowe,j ale i do pompowania ścieków z całego domu. Kiedy i gdzie takie pompy do szamba znajdują zastosowanie? Montujemy je wtedy, gdy źródło ścieków jest poniżej sieci kanalizacyjnej. Kiedy budynek stoi daleko od kanalizacji a nachylenie terenu nie pozwala na grawitacyjne odprowadzenie nieczystości wtedy właśnie system pompowy jest idealny.

Pompa do szamba Powermat PM-PDS-3000 z pływakiem

A po co nam rozdrabniacz w pompie? Żeby wszystkie ciała stałe znajdujące się w ściekach uległy rozdrobnieniu, wtedy popłyną nawet rurami o małej średnicy.

Powermat PM-PDS-3000 pompa do szamba zatapialna

Na co zwrócić uwagę kupując pompę do szamba?

Najważniejszą cechą, na jaką powinniśmy zwrócić uwagę przy zakupie pompy do szamba jest przede wszystkim jej maksymalna wydajność, potem spójrzmy na maksymalną wysokość podnoszenia, jej możliwości zanurzenia, moc jaka posiada, wagę, obudowę i parametry głośności. A z dodatkowego wyposażenia najbardziej pożądane są dodatkowe noże, czyli rozdrabniacz niebywale skuteczny w walce z nieoczyszczonymi ściekami oraz pływak, która odpowiada za automatyczne wyłączenie się pompy, kiedy lustro płynu się obniży.

Pompa do szamba na wasserman.eu

Pompa, którą państwu oferujemy posiada rozdrabniacz i pływak oraz porządną żeliwną i hermetyczną obudowę.

Akcesoria pompy do szamba PowermatOpinie klientów

Ten produkt nie ma jeszcze dodanych opinii.