Mop parowy Eldom PM850 Alto. Wieloczynnościowy.

159,99 zł
Dostępność:
brak informacji
Czas wysyłki:
24 godziny
Ocena:
(na podstawie 28 recenzji)
Kod produktu:
PM850
Producent:
Eldom
 
Nie jesteś czarownicą żeby latać na miotle

Mop parowy Eldom PM850 Alto widok ogólny

Masz dość zamiatania, mycia, ścierania, pucowania?

Niewiele osób na świecie lubi sprzątanie pewnie, dlatego, że w podświadomości wciąż kołacze się myśl " jutro znowu trzeba będzie sprzątać." Nikogo nie cieszy praca, której efekty utrzymują się krótko i którą wciąż i wciąż trzeba powtarzać. Nie dość, że przy sprzątaniu trzeba się namachać, na schylać, na sięgać itd. to jeszcze trzeba kupić do tego środki czystości, których asortyment przyprawia o ból głowy.

Mop parowy Eldom PM850 Alto przykłady zastosowania

Jako przedstawicielka tej części społeczeństwa, która nienawidzi sprzątania i wszystkiego, co się z tym wiąże zawsze chętnie sprawdzam nowinki pojawiające się na tym rynku. Takie, które pozwolą coś dobrze zrobić, ale się nie narobić. I tak znalazłam Parowego Mopa. To urządzenie nie dość, że sprząta to sprząta dobrze i bez wysiłku. A co najlepsze oszczędzamy nie tylko czas, ale i pieniądze, ponieważ możemy się pozbyć z domu całej chemii, której używaliśmy do pucowania naszych czterech kątów.

Mop parowy Eldom PM850 Alto z zestawem końcówek

Żaden brud nie ma szans w zetknięciu z gorącą parą.

Mop parowy to proste urządzenie składające się ze zbiornika na wodę, pompki, grzałki oraz głowicy. Gorąca para szybko i skutecznie oczyszcza każda powierzchnię. Umyjesz bez wysiłku podłogę, wyczyścisz wykładziny i tapicerki. Fugi, kaloryfery, lamperie a nawet zabawki i piekarnik. Każdy kąt nawet ten trudno dostępny zostawisz nieskazitelnie czysty. Nie narażasz się przy tym na styczność z produktami chemicznymi. Nie narażasz na podrażnienia i chronisz środowisko naturalne. Jeszcze nigdy sprzątanie nie było tak łatwe i przyjemne. Model PM850 ALTO ma aż 10 wymiennych końcówek, co jest bardzo ważne, ponieważ im więcej takich elementów tym szersze zastosowanie mopa. Działa szybko, już po 25 sekundach jest gotowy do pracy a pojemny 400 ml zbiornik pozwoli Ci na 20 minut beztroskiego sprzątania.

Wieloczynnościowy mop parowy Eldom PM850 AltoMop parowy Eldom PM850 Alto z bobatym wyposażeniem

Wyposażenie:
Kubek
Lejek
Nakładka do dywanów,
Nakładka z mikrofibry (mała i duża)
Adaptor
Szczotka metalowa
Szczotka z tworzywa
Szczotka owalna
Łopatka, dysza
Końcówka do fug
Głowica mała

Zdjęcie opakowania mopa parowego Eldom PM850

Specyfikacja

W przypadku urządzeń elektrycznych, urządzenia zaopatrzone są we wtyczkę europejską typu C, E lub F.

Opinie klientów

Ewa

Bardzo fajny mop, fajnie się nim pracuje jestem bardzo zadowolona i naprawdę polecam