Hamak siedzisko jednozaczepowe ISO1

62,99 zł
Dostępność:
brak informacji
Czas wysyłki:
24 godziny
Ocena:
(na podstawie 3 recenzji)
Kod produktu:
ISO1
Producent:
Import
Bujanie jest dobre na wszystko

Uwaga! - Na zdjęciach real umieszczonych poniżej widoczna jest faktyczna kolorystyka materiału siedziska.

Hamak ogrodowy, siedzisko

W takim wiszącym siedzisku relaks nadejdzie szybko

Kto z nas nie lubi się huśtać ręka do góry? A kto z nas nie lubi komfortowo siedzieć i delikatnie się kołysać? Takie siedzisko to mały hamak łączący w sobie wszystkie zalety hamaka połączone z mobilnością niewielkiego siedziska. Można go bardzo łatwo spakować i zabrać ze sobą wszędzie. Na miejscu wystarczy wbić gwóźdź i powiesić gdzie chcesz, wystarczy do tego gałąź, belka lub framuga. Potem już tylko wystarczy wygodnie się rozsiąść, zacząć kołysać i relaks pełną gębą się zacznie. Taki wiszący fotel sprawdzi się świetnie nie tylko na ogrodzie czy podwórku on idealnie pasuje też na taras lub balkon a nawet do pokoju wypoczynkowego.

Materiał siedziska ogrodowego

Hamak ogrodowy - fotel na sznurkach

Duże hamaki na metalowych stelażach nie dość, że potrzebują dużo miejsca to jeszcze przeważnie są nieporęczne i trudne w transporcie. Ten wiszący fotel łatwo zwinąć i zapakować. Po zawieszeniu nie zajmuje dużo miejsca a pozwala przyjmować różne pozycje najwygodniejsze dla nas. Materiał, z którego jest wykonany to naturalny materiał z bawełny, jest miękki i przyjemny w dotyku, do tego w bajecznych kolorach. Gwarantuje nam wysoką przepuszczalność powietrza, co daje komfort odpoczynku. Siedzisko wygodne, ponieważ wypełniono je miękkim tworzywem. Materiał możemy spokojnie prać ręcznie, pamiętajmy tylko by dobrze go wysuszyć przed założeniem.

Siedzisko ogrodowe wiszące

Cały stelaż wykonano z porządnego drewna, dzięki temu całość jest stabilna i lekka.

Hamak, siedzisko ogrodowe jerdnozaczepowe
 

Opinie klientów

Ola

Szkoda, że w opisie jest masa niepotrzebnych informacji typu "do czego siedzisko służy", a nikt nie uznał za stosowne wpisać krótkiej informacji tzn. jaki jest udźwig.

Grzegorz

Super sprawa . Gorąco polecam ,mam jeden i myślę o zakupie drugiego .