HIKVISION DS-7616NI-E2/A Rejestrator IP 16-kanałowy

Produkt wycofany ze sprzedaży

Dostępność:
wycofany z oferty
Czas wysyłki:
24 godziny
Ocena:
(na podstawie 0 recenzji)
Kod produktu:
E544-2013D_20160819143044
Producent:
HIKVISION

HIKVISION DS-7616NI-E2/A

Rejestrator sieciowy Hikvision DS-7616NI-E2/A jest nowoczesnym rejestratorem IP służącym do zapisu, podglądu oraz odtwarzania obrazu z kamer IP o rozdzielczości do 5Mpix. Wyposażony jest w złącza VGA oraz HDMI, za pomocą których urządzenie można bezpośrednio podpiąć do monitora komputerowego lub telewizora bez "pośrednictwa" komputera, co sprawia, iż jest w pełni samodzielnym rejestratorem. Urządzenie zbudowane jest w oparciu o system operacyjny Linux wykluczający błędy i ataki wirusów znane z systemów Windows.

HIKVISION DS-7616NI-E2/A

Cechy charakterystyczne:
- Maksymalne pasmo strumieni wideo z kamer - 100 Mb/s
- Obsługa kamer do rozdzielczości do 5Mpix
- Stabilna praca
- Maksymalnie do 2 dysków twardych SATA o pojemności do 4 TB każdy
- Odtwarzanie 12 kanałów 720P, 6 kanałów 1080P
- Obsługa przeglądarek IE, Google Chrome, Opera, Safari
- Jednoczesna obsługa wyjść HDMI, VGA
- Możliwość ustawienia zapisu ciągłego ze specjalnymi parametrami zdarzeniowymi (kompatybilne tylko z kamerami Hikvision)
- Rozdzielczość HDMI/ VGA do 1920 x 1080 pikseli
- Wyszukiwanie nagrań ze zdarzeń alarmowych
- Monitor stanu sieci LAN, kamer oraz dysków

HIKVISION DS-7616NI-E2/A

Rejestracja lokalna oraz transmisja w sieci odbywa się w standardzie kompresji H.264, pozwalającym na uzyskanie najlepszej jakości obrazu przy wykorzystaniu minimalnej przepustowości sieci i pojemności dyskowej. 2 porty SATA pozwalają na podłączenie dysków twardych o łącznej pojemności do 8 TB. Dodatkowo, wspierana jest obsługa sieciowych macierzy dyskowych NAS (NFS) oraz SAN (iSCSI). W przypadku przepełnienia pamięci, uruchamiane jest automatyczne nadpisywanie, zapobiegające utracie najnowszych danych. Wbudowane porty USB pozwalają na podpięcie pendrive'a lub zewnętrznego dysku oraz skopiowanie określonych fragmentów na zewnętrzne nośniki danych.

HIKVISION DS-7616NI-E2/A

W systemach monitoringu IP zbudowanych w oparciu o kamery i rejestratory marki Hikvision możliwe jest ustawienie nagrywania ciągłego ze specjalnymi parametrami zdarzeniowymi. Każdy kanał rejestracji posiada możliwość zdefiniowania parametrów nagrywania po wystąpieniu zdarzenia. Istnieje możliwość zwiększenia liczby kl./s oraz wartości bitrate. Parametry te mogą być ustawione niezależnie od ustawienia nagrywania ciągłego. Po wystąpieniu zdarzenia (detekcja ruchu, sabotaż wideo), rejestrator przełącza się automatycznie w tryb nagrywania zdarzeniowego (zwykle z wyższymi parametrami). W pozostałym czasie nagrywanie realizowane jest w trybie ciągłym. Dzięki temu możliwe jest odtworzenie każdej minuty przed i po zdarzeniu, a nagrania pomiędzy wydarzeniami mogą mieć o wiele niższe parametry (ilość kl/s, bitrate), więc zajmują znacząco mniej miejsca na nośnikach pamięci.

HIKVISION DS-7616NI-E2/A

Do obsługi rejestratora w sieciach IP służy darmowe oprogramowanie iVMS 4200. Można za jego pomocą prowadzić pełną obsługę i konfigurację rejestratorów analogowych, sieciowych oraz kamer IP marki Hikvision. Aplikacja pozwala na zarządzaniem maksymalnie 256 rejestratorami. Program pozwala na stworzenie kont użytkowników posiadających różne stopnie uprawnień - pełne uprawnienia dla kont typu "administrator" oraz ustawiane indywidualnie dla kont typu "gość".
 
HIKVISION DS-7616NI-E2/A

HIKVISION DS-7616NI-E2/A

Opinie klientów

Ten produkt nie ma jeszcze dodanych opinii.