FM-A18 Myjka ciśnieniowa + para. Zestaw 7w1

Produkt wycofany ze sprzedaży

Dostępność:
wycofany z oferty
Czas wysyłki:
24 godziny
Ocena:
(na podstawie 0 recenzji)
Kod produktu:
7189-52973
Producent:
Import

FM-A18 Myjka ciśnieniowa + para

Myjka ciśnieniowa i wytwornica pary.

 

Myjka ciśnieniowa to wygodny kompan do sprzątania - wytworzone przez nią ciśnienie i para wodna czyści nawet najbardziej trudne do czyszczenia zabrudzenia. Myjkę można wykorzystywać na wiele sposobów - do czyszczenia paneli, prasowania odzieży, jako nawilżacz powietrza czy sterylizując tkaniny. To niewielkie urządzenie, które można z łatwością przechowywać, a do tego nie kosztuje majątku. Warto ją mieć!FM-A18 Myjka ciśnieniowa + para

Dostępne funkcje:

1. Myjka ciśnieniowa, która bez potrzeby zastosowania odczynników chemicznych usuwa zabrudzenie gorącą parą, jednocześnie sterylizując powierzchnie, np. podłogi.

2. Myjka posiada funkcję żelazka - umożliwia prasowanie odzieży gorącą parą, czyści płaszcze, kurtki i wełnę (dzięki funkcji żelazka parowego w pionie) oraz umożliwia wygodną sterylizację tkanin, co jest funkcją przydatną np. dla alergików.

3. Może być stosowana jako nawilżacz powietrza lub do aromaterapii - posiada wbudowaną specjalną nakładkę, do której możemy dodać olejki eteryczne.

4. Może być sauną parową twarzy,

5. Myjka pozwala na wygodne odkadzenie i odymianie - wystarczy włożyć zioła zapakowane w gazę do specjalnej końcówki do tego przystosowanej,

6. sterylizacja tkanin - funkcja przydatna dla allegrików.

FM-A18 Myjka ciśnieniowa + para

Myjka zaopatrzona jest w diodę sygnalizującą pracę. Zalecamy używanie wody demineralizowanej w celu jej prawidłowego działania.


FM-A18 Myjka ciśnieniowa + para

W skład zestawu wchodzi:

- urządzenie wytwarzające parę,

- specjalna miarka do wody,

- zestaw końcówek,

- kolorowe i bezpieczne opakowanie

- paragon lub fv (podstawa gwarancji)


FM-A18 Myjka ciśnieniowa + para
 

Opinie klientów

Ten produkt nie ma jeszcze dodanych opinii.