Rura karbowana, peszel z pilotem 25/20 50m szary E22B-5482E_20140626100429

84,99 zł
Dostępność:
brak informacji
Czas wysyłki:
24 godziny
Ocena:
(na podstawie 2 recenzji)
Kod produktu:
E22B-5482E_20140626100429
Producent:
Polska

Mimo, że ma pilota, to nigdy nie poleci

Rura karbowana, peszel z pilotem

Co to jest peszel i do czego służy? 

Bezpieczeństwo instalacji elektrycznej to priorytet chyba dla każdego i w każdym pomieszczeniu. Jeżeli chcesz zabezpieczyć swój system instalacji, zapobiec rozproszeniu ognia oraz urazom mechanicznym, to taki peszel Ci to zapewni. Peszel jest rurą instalacyjną przeznaczoną do tworzenia instalacji elektrycznych, telekomunikacyjnych, alarmowych itp. Peszel zapewnia ochronę wszystkim elementom, które mogą ulec uszkodzeniu. Karbowany i giętki pozwala na łatwe rozprowadzenie po mieszkaniu wszystkich przewodów, jego elastyczne właściwości pozwalają na dopasowanie kształtu produktu do powierzchni każdego pomieszczenia.

Zastosowanie:
instalacje, w których rury nie podlegają dużym siłom na ściskanie i rozciąganie oraz nie są narażone na udary mechaniczne.

Rura karbowana, peszel z pilotem

Jakie rodzaje peszli (peszeli) są dostępne?

Peszel możemy podzielić na pięć głównych grup; zbrojone, niepalne, bez halogenowe, odporne na promieniowanie ultrafioletowe oraz ze szwem. Dostępny jest szeroki zakres średnic od ∅12 mm do ∅50 mm. Sprzedawany tu peszel ma średnicę zewnętrzną- 25 mm, a wewnętrzną - 20 mm. Wykonany jest z samogasnącego tworzywa PVC, jest odporny na ściskanie 750N i posiada pilota (drut) wewnątrz rury, który ułatwia wciągnięcie przewodów. Można go stosować w instalacjach, w których rury nie podlegają dużym siłom na ściskanie i rozciąganie oraz nie są też narażone na udary mechaniczne. Peszel z pilotem można też układać w bruzdach w ścianie przed otynkowaniem lub w podłogach przed wykonaniem wylewek, w celu późniejszego zaciągnięcia okablowania.

Cechy produktu:
- wykonana z samogasnącego tworzywa PVC
- odporna na ściskanie 750N
- pilot (drut) wewnątrz rury ułatwiający wciągnięcie przewodów
 

Opinie klientów

Ten produkt nie ma jeszcze dodanych opinii.