Miernik grubości lakieru MGR-10-S-FE

Produkt wycofany ze sprzedaży

Dostępność:
wycofany z oferty
Czas wysyłki:
24 godziny
Ocena:
(na podstawie 0 recenzji)
Kod produktu:
MGR-10-S-FE
Producent:
Blue Technology
Chciałbyś być świadomy w jakim stanie jest samochód, który kupujesz? Jeśli tak, ten produkt jest dla ciebie!

Wychodząc naprzeciw oszustom, których jest wielu na polskim rynku, próbującym sprzedać "samochody bezwypadkowe", stworzyliśmy elektroniczny miernik grubości lakieru.
Dzięki naszemu urządzeniu można zbadać powierzchnie samochodu, dowiedzieć się gdzie tak naprawdę jest fabryczny lakier, a gdzie poprawki w postaci drugiej warstwy lakieru lub w najgorszym wypadku szpachla. Pomiary wykonuje się w łatwy sposób. Wystarczy przyłożyć sondę do powierzchni lakieru, a na wyświetlaczu w ciągu niespełna sekundy pojawia się wynik pomiaru. Badanie w żaden sposób nie niszczy powłoki lakierniczej, więc nie musisz się martwić o stan twojego przyszłego samochodu. Urządzenie jest przeznaczone dla osób, które dokonują jednorazowego zakupu samochodu i nie chcą paść ofiarą oszustwa, oraz dla tych, którzy zawodowo zajmują się motoryzacją, jako, że urządzenie znacznie przyspiesza oględziny pojazdu i rozstrzyga wątpliwości dotyczące jego stanu.
Pomyśl, ile kosztuje samochód, który chcesz kupic? 10tys, 20tys... może więcej niż 50tys zł, a teraz porównaj z ceną miernika. Tak! Dobrze myślisz, tak niewielka suma może uchronić cię przed oszustwem, którego skutki mogą być znacznie bardziej kostowne. Wraz z elektronicznym miernikiem grubości lakieru dajemy Ci pewność dobrze zainwestowanych pieniędzy w kupowany samochód.


90 um - oryginalny lakier
190 um druga warstwa lakieru
670 um - szpachla

Opinie klientów

Ten produkt nie ma jeszcze dodanych opinii.